VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Hledají místo na cyklostezku mezi Lípou a Borem

Hledají místo na cyklostezku mezi Lípou a Borem

Nový Bor – Bezpečnější cesty by se mohli dočkat cyklisté i pěší mezi Novým Borem a Českou Lípou.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 7 PŘÍSPĚVKŮ

Že by s hnuly ledy?
Ota Košek (18663) 17.9.2017 reagovat
Okostýmkovaná nádhera Silná, která místo uchazeče o zaměstnání na úřadu práce vyměnila za politickou karieru snad začala po 12 letech něco dělat. Zatím vím, že pouze spáchala ve prospěch zrůdy učitele Nováka a Režové křivé svědectví, kterou ji podepsala velmi jednoduchá maminka, aby vyvrátila šetření školní inspekce, která poukázala na poměry v ZŠ U lesa. "Elita města", která se nestydí poškodit 11 letou holčičku. Snad Bůh existuje a v dalším životě budou poníci v Nepálu.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Ledy už se hnuly, věrný starostův pohůnek musel z úřadu odejít dohodou!!!
Miloš Novák (27952) 19.9.2017 reagovat
Věrný starostův pochop Škop byl v tichosti odejit s úřadu za údajné imaginární kácení s prořezávání stromů. Silná s Dvořákem si nepřáli policejní vyšetřování svého oblíbence před parlamentními volbami do kterých Jaromír Dvořák, na billboardech nesprávně Petr Dvořák, na podzim kandiduje. Lumpárny se nemají zametat pod koberec, ale předávat policii. Jóó u cyklostezky, tam by se za peníze daňových poplatníků kácelo.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
O úrovni "diskutování" a slovníku pana inženýra
Jan Tichý (19927) 19.9.2017 reagovat
mám pochybnosti opakovaně. Pokud vás tady zaujme popisovaný "případ", podívejte se na https://www.novy-bor.cz/cz/mestsky-urad/poskytovani-informaci/poskytnute-informace/ - v roce 2013 pod č. 14. Po prostudování příloh zjistíte, že to tenkrát bylo trochu jinak...
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: O úrovni "diskutování" a slovníku pana inženýra
Ota Košek (18663) 19.9.2017 reagovat
Můj slovník vždy odpovídá s kým jednám a o čem jednám. Váš odkaz nijak nemění a jen potvrzuje, to co udělali Vaši kolegové učitelské zrůdy Novák, Režová a namočil se i dobytek starosta, že jel přemlouvat inspekci, aby změnila svůj nález, který byl ve prospěch mé dcery. Na úřadě to organizovala Silná. Na inspekci mi řekli, co tam předváděl taky učitel starosta. To jsou ti učitelé, kterým se má přidávat? Jste jedna banda pane Tichý. Kdo omlouvá zrůdy, je sám největší zrůda.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Pozor, Jan Tichý je také učitel, který se chlubí, že má v šuplíku svůj slib komunistickáho totalitního učitele!!!
Miloš Novák (27952) 19.9.2017 reagovat
Mimo jiné se Jan Tichý zavázal, že bude děti vychovávat v duchu marx-leninského světového názoru a že bude uskutečňovat politiku Komunistické strany Československa. Tahle Tichého prasárna je mimo úroveň každého slušného člověka a je tedy samozřejmé, že Tichý bude hájit starostu, bývalého funkcionáře komunistické hitlerjugend - SSM.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Pozor, Jan Tichý byl taky učitel...
Jan Tichý (19927) včera 11:21 reagovat
Přečtěte si mj. o tom legendárním slibu (propagandista s. Novák totiž číst neumí): http://www.i-noviny.cz/zpravodajstvi/taky-budete-volit-komunisty#.WcIyXlJrz1I
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Pozor, Jan Tichý byl taky učitel...
Miloš Novák (27952) dnes 10:22 reagovat
Znám desítky slušných lidí, kteří odmítli podepsat onu prasárnu, slib komunistického učitele, z jejímž podpisem se zde Jan Tichý veřejně chlubí. Tito slušní lidé raději odešli pracovat do dělnických profesí, na stavby, do dolů, kotelen aj. Jan Tichý, pak zde veřejně hájil a hájí příslušníka SS, nacisty, STBáky, justiční vraždu Němky Gebertové (proces veden v češtině a bez možnosti obhajoby), extrémisty z landsmančaftu. Není tedy divu, že zde nestydí zaútočit na 11 let staré děvče, které se nemůže bránit.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení