VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Na náměstí v Boru nezaparkujete. Obnova centra přinese komplikace

Na náměstí v Boru nezaparkujete. Obnova centra přinese komplikace

Nový Bor - Slouží téměř výhradně jako parkoviště, ale to se brzy změní. Náměstí Míru v Novém Boru projde během následujících sedmi měsíců razantní obnovou za zhruba 28 milionů korun. Práce si vyžádají jeho kompletní uzavření, což se neobejde bez problémů.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 7 PŘÍSPĚVKŮ

Poslední otázka před katastrofou
Ota Košek (18663) 6.5.2017 reagovat
Proč dělat z velkého parkoviště malé parkoviště? Zeleň a lavičky mohly být i na velkém parkovišti. Dát skoro 30 mega za urbanistickou katastrofu zpracovanou hochštaplerem Rýdlem je normální? Prodat střed města za 33 stříbrných je hřích. Provize si rozdělte na odměnách ale střed nechte do dalších voleb schopnějším. Ostudy jste udělali jako nikdo před Vámi a snad i nikdo po Vás HŇUPOVÉ.
Re: Poslední otázka před katastrofou
Jiří Skalák 1 (22199) 7.5.2017 reagovat
Pane Košku ale to není konec,další hrůzy nás ještě čekají.Nakonec co jsme si zvolili tak to máme.Čest práci.
pro pana Ing.Koška
Pavel Danys (19985) 7.5.2017 reagovat
Projekt od Arch.Šípka stál městskou kasu téměř 4 000 000 Kč a Vy jste s tím jako zastupitel souhlasil a nyní budete závidět Arch.Rýdlovi , který je členem rady, předsedou Výboru rozvoje města a zastupitelem, že si přividělá nějakou tu kačku z městské kasy ( dělá to necelé 2 000 000 Kč ! ). Jděte se léčit.
Ostudy jste udělali jako nikdo před Vámi a snad i nikdo po Vás HŇUPOVÉ.
Pavel Danys (19985) 7.5.2017 reagovat
Pane Košku, vždyť i hňup se chce nějak seberealizovat ! Nebuďte soBcem a hňuPům nezáviĎte.!
a u t a v Haidě - parkování
Jan Borsky (29724) 8.5.2017 reagovat
uvědomuje si někdo s Rathausu, jakou plochu města zabírají auta k ploše zástavby? Dá se říci, že je to prakticky 1:1 - v rodinách jsou i 4 auta, která parkují jak se majitelům zlíbí. Není konečně na čase, aby residenti obdrželi za jistý obolus parkovací místo, a další auto majitele by bylo zpoplatněno několikanásobkem. Nemluvě o služ. dodávkách co, že jich po městě zabírá parkovací plochy..... JIstě by se městu ULEVILO. - Není to doba šílená, kam se jeden podívá a u ta?!!!!
To je krása demokracie, u moci mohou být i ti největší hlupáci, kteří jsou právě k dispozici řízení novoborskými kmotry, kteří si významně finančně polepší.
Miloš Novák (27952) 8.5.2017 reagovat
Zločin je, že si na náměstí významně finančně polepší novoborští mafiánští kmotři, kteří zcela ignorují původní Šípkův projekt. Celá akce je jimi budována pro jistotu bez dotací, aby bylo méně kontrol a nemohli býti obviněni z dotačních podvodů. Kontrolnímu výboru nasadí Dvořák pro jistotu náhubek v podobě kontrolní směrnice a výnosy mafiánů jsou zaručeny.
balustrády, kamenné plochy, veřejné záchodky,schody
Pavel Danys (19985) 8.5.2017 reagovat
v původním projektu , který stál městskou kasu téměř 4 000 000 Kč bylo : kamenná opěrná zeď se šesti schodišti naproti lužickým domkům ( " naproti Pelikánovi" ), balustrádové zábradlí +veřejné záchodky+plochy asi to taneční v parčíku u radnice, schodišťová Kalinova ulice, plocha náměstí z nějakých kamenných velkobloků...to vše za více jak 100 000 000 Kč !!!

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies