VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: NÁZOR Víta Vomáčky: Tiskový mluvčí… Studnice informací?

NÁZOR Víta Vomáčky: Tiskový mluvčí… Studnice informací?

K tomuto titulku mne inspirovalo vyjádření tiskových mluvčích Úřadu pro ochranu osobních údajů paní Hany Štěpánkové a pana Davida Pavláta.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 4 PŘÍSPĚVKŮ

u nás,
Nezaregistrový uživatel 19.8.2013 reagovat
jak je vidět, máme zase patent na rozum.
Přestupky
Nezaregistrový uživatel 19.8.2013 reagovat
no co dodat ? že Pan Starosta Vít Vomáčka si dobře zavařil i u lidí z obce a okolí.Nevím jak je možné že se Panu Starostovi nedoneslo že to co on udělal že už dávno je trestné,on nekouká nebo neposlouchá zprávy? skoro každý den je spor o osobní udaje a toho nenapadlo že dělá stejnou blbost ? Ale abych jenom nekritizoval je to sice dobrý krok ale špatným směrem chtělo by to doladit a zřejmě obejít zákon který má vždycky zadní vrátka a tíma to vždycky klapne.Vandalismu je v obci Kravaře a dalších obcí až dost vzpomínám si že v ulici Nádražní bývala lavice s posezením a kde je ? Obec Kravaře ji nechala rozebrat protože místní vandalové ji doslova roztrhaly a rozsekaly.Je smutné že obec Kravaře díky těmto vandalům se nemůže rozvíjet k lepšímu.Ono se řekne 1000-, ale kolik přestupků je za rok a kolik za 10 let.Za sebe bych řekl že tich přestupků je za minimálně 20.000kč/rok a to říkám hodně málo.Zamyslete se lidi a pomáhejte odhalovat trestnou činnost ono se to skutečně vyplatí.Dám příklad Obec Zubrnice(Ústecký kraj) je opravdu krásná jenom díky tomu že s Vandalama dokázali zatočit a to doslova!
Čeho je moc toho je příliš
Nezaregistrový uživatel 25.8.2013 reagovat
Iniciativa dobrá no, ale holt máme na každého jiný metr, že? Teď jsem dokoukal na zprávy na Nově a chce se mi zvracet. Proč se stejně nevyšetřovalo v obci ztrácení uhlí z kotelny obecních bytovek, kdy konkrétní svědci upozornili na OÚ, že jim konkrétní člověk odnáší uhlí??? To jim bylo pouze řečeno: a máte fotku??? No, toho holt zveřejňovat nebudeme,co? To se nehodí do krámu-řešit to s kamarádíčkem.
kupředu levá
Nezaregistrový uživatel 26.9.2013 reagovat
když budeme mlčet tak se nám muže stát že se ráno probudíme ne ve svem domě ale někde pod širákem.držíme palce v boji s molochem

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies