VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: NÁZOR Zdeňka Pokorného: Zakletí v bedně dogmatu

NÁZOR Zdeňka Pokorného: Zakletí v bedně dogmatu

Před 65 lety se na naší společnosti udělal osudový uzel, přímo gordický, nejsme dodnes schopni ho úplně rozplést.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 6 PŘÍSPĚVKŮ

Co takhle pravidelný sloupek pro p.Pokorného?
Nezaregistrový uživatel 26.2.2013 reagovat
Napadlo mě nechat zavřít Pokornýho do blázince,tam by si na něm smlsli.Pak mě to opustilo,přišli bychom o jeho názory a to navždy.Takový pacienti už se domů nevracej
Pane starosto,
Nezaregistrový uživatel 26.2.2013 reagovat
vždyť Vy jste měl vždy jiný názor. Ale přesto jste vystudoval VŠ, působil jako středoškolský pedagog, nakonec jste to "dotáhl" na starostu a když jste končil, tak jste byl na návrh komunisty jmenován čestným občanem České Lípy. Od člověka tak vzdělaného, zcestovalého, zeměpisce a učitele historie bych očekával větší vzhled a nikoliv pouhou povrchní agitku. Hezký den.
Re: Pane starosto,
Nezaregistrový uživatel 26.2.2013 reagovat
Podobných agitátorů a znalců jsou nyní hromady, ale v minulém režimu drželi hubu a krok a nyní to maskují svojí agitkou ! Zde platí, že po prohrané bitvě je každý generálem !!!
Články.
Nezaregistrový uživatel 27.2.2013 reagovat
Pane profesore,napište už taky konečně,jak to doopravdy bylo v devadesátých letech s byty bývalého Diama na Severu a proč je město tenkrát neodkoupilo?Ale skutečnou pravdu!
I vaše ohlasy tady dokazují,
Nezaregistrový uživatel 28.2.2013 reagovat
že s tím gordickým uzlem v hlavách má pan Pokorný pravdu. Jeho zamyšlení NENÍ povrchní agitka - váš ohlas, pane Chote, jen prozrazuje, že jste se bohužel moc nezměnili: až někdo napíše 3 + 2 = 5, podíváme se nejdřív na jeho kádrový profil, že? Soufly je anonymní ubožák, Danys Pavel nezklamal (ten je vždycky proti) a ten další Pavel je mimo mísu (ani neví, o čem článek je, všiml si jen jména autora). - No a teď to od klikačů ve službě schytám taky já :o)))
Re: I vaše ohlasy tady dokazují,
Nezaregistrový uživatel 2.3.2013 reagovat
Pan Pokorný píše o historii,tudíž i já jsem chtěl vědět,jak to tzv,historicky bylo s těmi byty.Pan Pokorný byl tenkrát starosta,tudíž o tom musí vědět nejvíc a taky by vyvrátil spekulace,že šlo o peníze do kapsy i pro něj.Nebo to nejsou spekulace?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies