Vratislavice hostily v derby RAPID Liberec a čtyřicet přítomných diváků se rozhodně nenudilo. Dohromady vidělo jedenáct branek, přičemž RAPID vyhrál 7:4. Dvě trefy zaznamenali za domácí Petr Dědič a za hosty Dominik Kleiner.

Na góly bohaté utkání bylo k mání v Žibřidici, kde hostovala Dubá. Domácí ovládli první poločas vysoko 7:0 a celkově zvítězili 9:0. Hattrick zaznamenali Marek Tvrzník a Tomáš Částek.

Výsledkově nejzajímavější bylo střetnutí mezi Vescem a Cvikovem. Cvikov totiž vyhrál 13:0, přičemž sedm zářezů obstaral kanonýr Daniel Kýček. Domácí navíc po dvou červených kartách dohrávali o devíti.

Klání mezi Rozstáním a českolipskou Lokomotivou sice tolik branek nenabídlo v porovnání s předchozími zápasy. Jednu zajímavost ale přeci jen přineslo. V kádru Rozstání nastupuje bývalý ligový fotbalista Martin Abraham. Do hry se proti České Lípě dostal v 61. minutě.

Poslední utkání aktuálního kola svedly proti sobě Stráž nad Nisou a Žandov. Ačkoliv Spartak vedl po poločase už 3:1, po závěrečném hvizdu si oba celky rozdělily bod za remízu 4:4.