BULDOCI KARLOVY VARY – ARSENAL ČESKÁ LÍPA 1:1 (0:0)

V úvodu utkání se do šance dostal domácí Blažek, ale prohrál souboj s gólmanem Meierem. V desáté minutě domácí dostali míč za záda českolipského brankáře, ale pro ofsajd nebyla branka uznána.

Lípa poprvé zahrozila ve 14. minutě, poté co si Věchet narazil míč s Runtem a přihrál Podolskému, který mířil nad branku. Po půlhodině hry se blýskl svým zákrokem Meier, když zlikvidoval nebezpečnou hlavičku Staňka.

Ve 32. minutě mohla jít Lípa do vedení. Po vydařeném výkopu Meiera se k míči dostal Věchet, který prošel obranou, a poté přihrál lépe postavenému Procházkovi, který z hranice vápna minul pravou tyč karlovarské branky. O minutu později se do gólové šance dostali domácí, po centru Blažka se u protější tyče odhodlal ke střele Psohlavec, mířil však těsně vedle. Poté Meier zlikvidoval střelu Tichoty z trestného kopu.

V úvodu druhé půle zahrozil z šestnáctky Futro, Meier byl na místě a poté si ještě poradil se střelou Osloviče. V 51. minutě Řehák z autového vhazování našel ve vápně Procházku, který přihrál Holečkovi, ten ale z vyložené šance střílel pouze nad branku.

Domácí šli do vedení v 56. minutě po otálení s odkopem, kdy si hosté míč přihrávali před šestnáctkou, čehož využil Psohlavec ke vstřelení vedoucího gólu – 1:0. V 70. minutě nový hráč v dresu Arsenalu Gadžo zatáhl míč po levé straně, přihrál Holečkovi a ten našel na pravé straně zcela volného Věcheta, který se nemýlil – 1:1.

Branky: 56. Psohlavec - 70. Věchet. Rozhodčí: Kalenda, ŽK: Blažek, Psohlavec – Vrabec, Meier, Věchet. Diváků: 156.

Česká Lípa: Meier - Podolský, Řehák (61. Gadžo), Silný, Šafář, Holeček, Věchet (90. Smola), Runt (78. Breite), Vrabec, D. Procházka, P. Novotný.