Arsenal venku opět padl

Praha – Ani v dalším utkání na půdě soupeře třetiligový Arsenal Česká Lípa nebodoval.

9.11.2010

Demke se snaží zastavit Půlpánovu akci.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Tentokrát si přivezl těsnou porážku z pražského Vltavínu. Domácí si připsali tři body díky proměněné penaltě.

Vltavín – Č. Lípa 1:0 (0:0)

Trenér České Lípy Radim Nečas k tomu řekl: „Prohráli jsme další zápas venku, takže jsem maximálně nespokojený. Musím se pozastavit nad naším chování na hřišti: další vyloučený hráč a k tomu čtyři žluté karty. S tím už musíme něco udělat!“

Rozhodující moment přišel po přestávce v 51. minutě. Řehák na hranici vápna fauloval pronikajícího útočníka a hlavní arbitr Moník bez rozpaků i přes protesty českolipských hráčů ukázal na pokutový kop. A nejzkušenější hráč Vltavínu Tomáš Kuchař svoji šanci využil – 1:0. Domácí se v 73. minutě radovali z dalšího gólu, jenže zbytečně, protože kvůli ofsajdu nebyl uznán.

Devět minut před koncem přišla další pohroma pro českolipský tým. Řehák, ač už měl žlutou kartu, zcela zbytečně fauloval protihráče a musel jít předčasně do sprch.

I když Lípa dohrávala o deseti, mohla utkání dovést do remízového stavu. Blízko k tomu měl Vrabec, jenž poslal tvrdou střelu do levého růžku Pokorného branky, ovšem pražský gólman bravůrním zákrokem vytěsnil míč na rohový kop. Lípa nakonec odjela z Prahy bez bodu.

Domácí trenér Kronďák po duelu říkal: „Bylo to střetnutí bez šancí, v němž rozhodla penalta, která podle mého názoru byla absolutně jasná. Nevím, proč se zde hosté rozčilují…“

Branka: 51. Kuchař (PK). Rozhodčí Moník, ŽK 2:4, ČK 0:1 (81. Řehák). Diváků 186.
Sestava Č. Lípy: Meier – Parys, Silný, Ondráček, Řehák – Finklár, Beran, Vrabec, Prückner (83. Vodrážka) – Kousal, Mičkal (77. Zeman).

9.11.2010 VSTUP DO DISKUSE

Jak reklamovat koupený dům či byt

Rodičům Janě Čvančarové a Jiřímu Sledzovi z Dobranova se v pátek 11. srpna v 8:42 hodin narodila dcera Ema Sledzová. Měřila 46 cm a vážila 2,64 kg.
12

OBRAZEM: Právě jsme se narodili - miminka 33. týdne 2017

Během pár minut vytvořím téměř cokoli

Nejen děti fascinují skleněné figurky. Kdo někdy nezatoužil mít doma pro štěstí skleněné prasátko, želvičku, ještěrku nebo pejska. A právě takové figurky vyrábí i sklářka Zdeňka Štrohalmová. Na vaše přání přemění skleněnou trubičku v cokoli.

OBRAZEM: Mácháč. Policisté zabavili marihuanu i extázi

Doksy - Tisíce lidí z celé České republiky, ale i ze zahraničí, vyrazily k Máchovu jezeru. Návštěvníci sem nepřijeli za rekreací, ale na tradiční taneční párty, která v Doksech probíhá celý víkend.

Operní diva držela palce nováčkům

Jablonec nad Nisou – Dnes mají zpěváci, a nejen populární hudby, skvělé podmínky vyzkoušet si reakci publika. To ostatně zhodnotila světová hvězda, mezzosopranistka Eva Randová.

Nový Bor padl na půdě SK Hrobce, Česká Lípa doma nestačila na Kladno

Českolipsko - Bez bodového zisku skončily sobotní zápasy dvou fotbalových zástupců českolipského okresu v divizní skupině B.