Bodové rozdíly v tabulce okresního přeboru jsou jen minimální

Českolipsko /FOTOGALERIE/ - Po středeční dohrávce mezi Libchavou a Dubou je situace vyrovnaná.

29.10.2015

Dolní Libchava - Svor 3:2 (1:2).Foto: Deník/Jaroslav Marek

Po středeční dohrávce 7. kola okresního přeboru mužů mezi Dolní Libchavou a Dubou (3:0) jsou bodové rozdíly mezi jednotlivými mužstvy minimální, což platí od prvního do sedmého místa a následně od osmé do poslední, 14. příčky.

Do konce podzimní části zbývají už poslední dvě dějství. Kdo asi přezimuje na vedoucí příčce?

Cvikov B - Kravaře 5:1 (2:0)

Duel dvou týmu z dolního konce tabulky měl jednoznačný scénář, v němž hru ovládla domácí rezerva.

Branky: 6. Adlt Michal, 17. Stehlík Zdeněk, 70. Jirák Jiří, 88. Novotný Miroslav, 90. Holoun Karel - 77. Šubrt David. Rozhodčí: Bahník.

Stružnice - Horní Police 0:3 (0:0)

V očekávaném derby měla již od začátku převahu Police, ani jednu z šancí však v poločase nevyužila. Po půli průběh hry pokračoval a Police se po 20. minutách zaslouženě ujala vedení. Asi rozhodující okamžik přišel v 75.minutě, kdy ve vyložené šanci v malém vápně netrefil prázdnou bránu nejprve domácí Peterson a poté i Mareček.

V závěru domácí hru otevřeli ve snaze vyrovnat, ale hosté z brejků dvakrát udeřili a rozhodla o svém vítězství.

Branky: 66. Benda Tomáš, 83. Kalina David, 86. Bizoň Miloš. Rozhodčí: Kožár Jiří - Jachimstál Bohuslav, Kotík Jan.

Dubá - Žandov 2:1 (1:0) po pen 3:2

Dubá stále bez několika zraněných a uražených hráčů šla do vedení díky penaltě, hosté srovnali po hodině hry. O třech bodech pro Slavoj mohl rozhodnout v 93. Franěk, ovšem šanci zahodil, a tak následovaly penalty, při kterých měli více štěstí domácí.

Branky: 32. Heptner Milan z pen. - 67. Štrupl Pavel. Rozhodčí: Hejl Štěpán.

Dolní Libchava Svor 3:2 (1:2)

Domácí chtěli potvrdit body z Horní Police, ale Svor se ukázal jako velmi silné mužstvo a na začátku byl lepším mužstvem a ve 22 min. šli hosté zásluhou Barvíře do vedení. Branka ale nakopla domácí , ti převzali iniciativu a ve 30. min. Havelka hlavou vyrovnal. Libchava dál útočila, jenže hosty několikrát podržel výborný gólman Ladislav, a tak Svor trestal, když zaspání domácí obrany využil Koten a hosté šli do kabin s vedením 1:2.

Druhý poločas se domácí snažili zápas otočit ale neproměňovali i ty největší šance, a když pak jim byl vyloučen Havelka, tak to s Libchavou nevypadalo dobře. Domácí se, přesto že hráli v deseti, vrhli do útočení a přišlo i vyrovnání, kdy gólmana prostřelil Ruč. Libchava dál bojovala o tři body a pár minut po vyrovnání skóroval Šiner. To probralo i svorské fotbalisty, ale pozornou obranu domácích už nepřekonali.

Branky: 30. Havelka Jaroslav, 70. Ruč Jaroslav, 72. Šiner Josef - 22. Barvíř Jaroslav, 39. Koten David. Rozhodčí: Marek Miloš .

Skalice B - Kamenice 1:6 (1:1)

Branky: 38. Osumanu Ali - 33., 52. a 79. Miklovič Milan, 50. Martínek Lukáš, 76. a 81. Sedláček Pavel. Rozhodčí: Volf Pavel.

Bukovany - Sosnová 1:0 (0:0)

Branky: 90. Majerech Josef. Rozhodčí: Folk Miroslav.

Dubice - Velký Valtinov 2:1 (2:0)

Branky: 24. a 25. Grundza Petr - 68. Košek Ondřej. Rozhodčí: Špáta Vladimír.

Dohrávka 7. kola:

Dolní Libchava - Dubá 3:0 (0:0)

Branky: 49., 55. a 77. z pen. Kalenda Martin. Rozhodčí: Ďörď Mário. Diváků: 30.

Okresní přebor Českolipska.

29.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační fotografie.

ANKETA: Legalizovali byste pěstování marihuany pro osobní spotřebu?

Módní svátek  zažil zámek Sychrov.
50

OBRAZEM: Sychrov ožil velkou módní show

ANKETA: Zakázali byste motorovým vozidlům starším 15 let vjezd do center měst?

Lípě pomohl gólman Chadraba

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ - Dva body do tabulky Fortuna Divize B si připsal nováček z České Lípy, který hostil dlouhověkého soupeře FC Chomutov.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

ANKETA: Povolili byste cyklistům alkohol?