Domácí tým opět potěšil své příznivce čtyřmi vstřelenými góly a řadou pohledných akcí.

Nový Bor - FKP Turnov B
4:2 (2:0)

Začátek byl ale oboustranně vlažný a na první vážnější okamžik před některou z branek se čekalo až do osmnácté minuty, kdy centr z pravé strany poslal Lebruška hlavou těsně vedle. První velkou šanci utkání měl tak až krátce před půlhodinou hry Demke, který dostal na malém vápně dostatek prostoru k hlavičce po centru Kubeše, míč ovšem ideálně netrefil a poslal ho vedle pravé tyče hostující branky.

Gólový moment se tak narodil až ve 34. minutě. Rohový kop rozehraný nakrátko dokázal po nabídce Suňka přetavit ve vedoucí branku hezkou patičkou Demke. Novoborští se viditelně uklidnili a soupeře ještě více přitlačili na jeho polovinu.

Po závaru v pokutovém území byl navíc faulován stoper Vlk a rozhodčí Šmíd nařídil pokutový kop. Jeho exekuce se zhostil kanonýr Suněk a s trochou štěstí překonal Hyku podruhé. Definitivní klid na kopačky domácích fotbalistů mohl těsně před přestávkou přidat Lebruška, ve vyložené šanci ale mířil tváří v tvář Hykovi mimo.

Ve druhé půli tak udeřili hosté. Po nenápadné akci na levé straně se přesným volejem prosadil střídající Korček. Zanedlouho ale Novoborští opět vedli o dvě branky. Hostům nevyšla ofsajdová past a Stromecký naložil se samostatným únikem na výbornou. Suněk mohl posléze vedení svého týmu ještě zvýraznit, nejprve však nastřelil jen břevno, poté po nabídce Stromeckého netrefil poloprázdnou branku.

Nakonec se však Suněk své druhé branky v utkání přece jen dočkal. Opět to ale bylo z pokutového kopu, který byl nařízen po faulu na unikajícího Stromeckého. Novoborský kanonýr tentokrát nedal soupeřovu brankáři žádnou šanci. A střelou do horního rohu branky upravil na 4:2. Poslední slovo ale měli hosté, když se pět minut před koncem trefil výstavní ranou zpoza velkého vápna Čermák.

Branky: 34. Demke, 40. a 75. Suněk (obě z pen.), 61. Stromecký - 59. Korček, 85. Čermák. Rozhodčí: Šmíd Rais, Trdla. ŽK: 2:1. Diváci: 200.
Nový Bor: Blumentritt - Půlpán, Vlk, Všetečka, Hruška Kubeš (76. Vrabec), Šulc, Lebruška (65. Třešňák), Demke Suněk, Stromecký (86. Hanoušek).
FK P Turnov B: Hyka - Nahodil, Štefan, Vít, J. Škréta (78. Lhoták), Randák, Zdražil, Jaček (46. Korček), Smolný, D. Škréta (60. Žabokrtský), Čermák.

Další zápasy krajského přeboru:
Doksy - Košťálov 5:1 (2:0). Branky: 49. a 77. Semík, 18. Doležel, 20. Vinš, 83. Kouba 43. Grafek. Rozhodčí: Nádeník, ŽK: 3:1. Diváků: 200.
Desná - Ž. Brod 0:2 (0:2). Branky: 14. Linka, 25. Maryško. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 5:3, ČK: 80. Bartoš (D). Diváků: 160.
Pěnčín - Sedmihorky 1:1 (1:1). Branky: 27. Mrklas 42. Bakeš. Rozhodčí: Horák, ŽK: 1:1. Diváků: 80.
Jablonec n. J. - Hrádek 1:0 (1:0). Branka: 4. Šilhán. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 6:6. Diváků: 60.
Semily - Česká Lípa B 2:3 (0:1). Branky: 59. Hartman, 83. vlastní Rataj 28. Burian, 59. Hartman, 61. Bečvařík, 78. Vodrážka. Rozhodčí: Noháč. ŽK: 3:6. Diváků: 100.
Višňová - VTJ Rapid Liberec 4:1 (1:0). Branky: 5. a 76. Dobrovodský, 52. Melka, 68. Soukup - 58. Hegr. Rozhodčí: Brož, ŽK: 1:0. Diváků: 120.