Ve středu se hraje vložené 34. kolo: Liberec B - Hlavice (14.00), Česká Lípa - Karlovy Vary (17.00).

Hlavice - Mladá Boleslav B 2:0 (1:0)

Hlavice po několika týdnech půstu konečně zabrala a tříbodový zisk jí pomůže v boji o záchranu. Dobrý výkon podali tentokrát hráči z Hradce Králové, kteří Hlavici pomohli v rámci faremní spolupráce. Při prvním gólu centroval po hezké akci ze strany Němec a Zelený podél gólmana zakončil. V druhé půli vystřihl gólman Koubek skvělý zákrok při velké šanci Boleslavi a pět minut před koncem pojistil výhru domácích Holeš, opět po akci z křídla, když klíčovou přihrávku nasměroval Šollar.

Branky: 8. Zelený, 85. Holeš. Rozhodčí: Kalenda. ŽK: Charuza, Schubert (oba Mladá Boleslav B). Diváků: 120. SK Hlavice: Koubek - Novotný, Studík, Duben, Ježdík - Holeš, Janoušek, Veselka, Zelený (82. Prückner) - Němec (62. Šollar), Petrášek (88. Benetka).

Liberec B - Písek 3:1 (1:1)

V 15. minutě trefil kapitán hostů Zušťák z přímého kopu břevno, na druhé straně se o dvě minuty později prosadil po rychlé akci Musiol 1:0. Už v 22. Zušťák po centru Štrajta vyrovnal chytrou hlavičkou. Centr Vlaska v 61. mířil přesně na Musiola, který svou druhou brankou opět vrátil domácím vedení. To potom v 68. pojistil pohotovou ránou z hranice šestnáctky Krystan 3:1. „Dali jsme tři góly, byly tam i další šance, například Daniel v tutovce nastřelil obránce. Celkově jsem tedy spokojen, i když tam jsou stále chyby v přechodové fázi," mínil trenér domácích Josef Petřík. „Ale splnili jsme si cíl hrát ofenzivně, byli jsme útočnější a myslím, že jsme vyhráli zaslouženě."

Branky: 17. a 61. Musiol, 68. Krystan - 22. Zušťák. Rozhodčí: Moník. ŽK: Zieris, Bína, Vlasko, Drobílek - F. Busta, Zušťák, Hřebeček, Chytrý. Diváků: 110. Statistiky: střely na branku 9:6, mimo 6:4, tyče 0:1, rohy 5:6, fauly 12:16, ofsajdy 2:1. Slovan Liberec B: Hauzr - Bína, Zieris, Polák, Pokorný - Vlasko (87. Werner), Krystan, Daniel (81. Rybanský), Drobílek - Musiol (62. Soběslav), Suk.

Česká Lípa - Chomutov 0:5 (0:0)

Domácí zkolabovali po změně stran. Tomáš Smola jim nasázel během jedenácti minut hattrick a pak se trefili ještě Nádeníček a Gibala.

Branky: 47., 50. a 58. T. Smola, 68. Nádeníček, 87. Gibala. Rozhodčí: Duchoň. ŽK: Doksanský, Nádeníček (oba Chomutov). Diváků: 280. Arsenal Česká Lípa: Aschenbrenner - Broschinský, Beran (53. Kmoníček), Bohata, Janek - Knobloch, Patka, Vrabec, Kučera, Jordák (76. Zulič) - Procházka (60. Barciaga).