Tentokrát „plichtili" doma s Rynolticemi, což už je jejich čtvrtá remíza na jaře. Chmurné období zažívají ve Cvikově. Tým trenéra Lukáše Rudinského dal podruhé za sebou v utkání čtyři góly (před týdnem 4:4 s Ruprechticemi), přesto opět nezvítězil a klesli na předposlední místo tabulky.

Cvikov – VTJ Rapid Liberec 4:5 (1:1)

Pro oko diváka to byla parádní gólová přestřelka, ve které cvikovský tým čtyřikrát mocně dotahoval soupeřův jednobrankový náskok. Hattrickem se blýskli jak domácí Michal Třešňák, tak i liberecký Jaroslav Šikýř. Tři minuty před koncem dal vítězný gól hostující Mikeš.

Branky: 40., 64. a 79. z pen. Třešňák, 57. Kuběj – 13., 51. a 59. Šikýř, 76. a 87. Mikeš. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 3:1. Diváků: 60.

Stráž pod Ralskem – Rynoltice 2:2 (0:0)

Po bezbrankovém I. poločase měla lepší vstup do do druhé části Stráž, která po rychlém kontru zaslouženě vedla. Za šest minut překonal Tomáš Cerman rynoltického gólmana podruhé. Hosté však zbraně nesložili a čtvrt hodin před koncem srovnali. To již svěřenci kouče Karla Knejzlíka hráli v oslabení, neboť byl po druhé žluté kartě vyloučen Jakub Poláček.

Branky: 49. a 55. Cerman – 71. Jan Vacek, 75. T. Vacek. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 2:1, ČK: 73. Poláček (S). Diváků: 100.

Další výsledky I. A třídy:

Hejnice - Ruprechtice 0:1 (0:0)
Branka: 86. Vrtal. Rozhodčí: Jirák, ŽK: 3:2. Diváků: 110.

Stráž nad Nisou - Košťálov 1:1 (1:1)
Branky: 6. Landa - 7. Koldovský. Rozhodčí: Bohata, 5:4, ČK: 30. Pappas (S). Diváků: 50.

Přepeře - Velké Hamry B 6:0 (2:0)
Branky: 23., 50. a 83. Abraham, 45. Petřík, 54. Nesvadba, 78. Ježek. Rozhodčí: Špidlen, ŽK: 1:2. Diváků: 70.

Krásná Studána - Doubí 4:1 (1:1)
Branky: 28. Linhart, 67. Pova, 77. Smolák, 89. Jirousek - 14. Vlach. Rozhodčí: Kuriljak, ŽK. 3:5. Diváků: 50.

Desná - Rovensko 0:1 (0:0)
Branka: 86. Němec. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 2:0. Diváků: 100.

Dohrávky:

Krásná Studánka - Hejnice 1:0 (1:0)
Branka: 9. Lang z pen. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 3:1. Diváků: 90.

Stráž nad Nisou - Rovensko 1:4 (0:2)
Branky: 84. Landa z pen. - 36., 50. a 74. Koubek, 26. Němec. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 1:0. Diváků: 20.

I. A třída Libereckého kraje.Zdroj: Deník