Cvikov se v tabulce propadl na předposlední místo

Českolipsko – Šestý zápas v řadě krajské fotbalové I. A třídy nepoznali pachuť porážky hráči Stráže pod Ralskem.

11.5.2017

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

Tentokrát „plichtili" doma s Rynolticemi, což už je jejich čtvrtá remíza na jaře. Chmurné období zažívají ve Cvikově. Tým trenéra Lukáše Rudinského dal podruhé za sebou v utkání čtyři góly (před týdnem 4:4 s Ruprechticemi), přesto opět nezvítězil a klesli na předposlední místo tabulky.

Cvikov – VTJ Rapid Liberec 4:5 (1:1)

Pro oko diváka to byla parádní gólová přestřelka, ve které cvikovský tým čtyřikrát mocně dotahoval soupeřův jednobrankový náskok. Hattrickem se blýskli jak domácí Michal Třešňák, tak i liberecký Jaroslav Šikýř. Tři minuty před koncem dal vítězný gól hostující Mikeš.

Branky: 40., 64. a 79. z pen. Třešňák, 57. Kuběj – 13., 51. a 59. Šikýř, 76. a 87. Mikeš. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 3:1. Diváků: 60.

Stráž pod Ralskem – Rynoltice 2:2 (0:0)

Po bezbrankovém I. poločase měla lepší vstup do do druhé části Stráž, která po rychlém kontru zaslouženě vedla. Za šest minut překonal Tomáš Cerman rynoltického gólmana podruhé. Hosté však zbraně nesložili a čtvrt hodin před koncem srovnali. To již svěřenci kouče Karla Knejzlíka hráli v oslabení, neboť byl po druhé žluté kartě vyloučen Jakub Poláček.

Branky: 49. a 55. Cerman – 71. Jan Vacek, 75. T. Vacek. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 2:1, ČK: 73. Poláček (S). Diváků: 100.

Další výsledky I. A třídy:

Hejnice - Ruprechtice 0:1 (0:0)
Branka: 86. Vrtal. Rozhodčí: Jirák, ŽK: 3:2. Diváků: 110.

Stráž nad Nisou - Košťálov 1:1 (1:1)
Branky: 6. Landa - 7. Koldovský. Rozhodčí: Bohata, 5:4, ČK: 30. Pappas (S). Diváků: 50.

Přepeře - Velké Hamry B 6:0 (2:0)
Branky: 23., 50. a 83. Abraham, 45. Petřík, 54. Nesvadba, 78. Ježek. Rozhodčí: Špidlen, ŽK: 1:2. Diváků: 70.

Krásná Studána - Doubí 4:1 (1:1)
Branky: 28. Linhart, 67. Pova, 77. Smolák, 89. Jirousek - 14. Vlach. Rozhodčí: Kuriljak, ŽK. 3:5. Diváků: 50.

Desná - Rovensko 0:1 (0:0)
Branka: 86. Němec. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 2:0. Diváků: 100.

Dohrávky:

Krásná Studánka - Hejnice 1:0 (1:0)
Branka: 9. Lang z pen. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 3:1. Diváků: 90.

Stráž nad Nisou - Rovensko 1:4 (0:2)
Branky: 84. Landa z pen. - 36., 50. a 74. Koubek, 26. Němec. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 1:0. Diváků: 20.

I. A třída Libereckého kraje.

11.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Rodičům Janě Čvančarové a Jiřímu Sledzovi z Dobranova se v pátek 11. srpna v 8:42 hodin narodila dcera Ema Sledzová. Měřila 46 cm a vážila 2,64 kg.
12

OBRAZEM: Právě jsme se narodili - miminka 33. týdne 2017

Sklářka Zdeňka Štrohalmová na snímku z 6. srpna.
7

Během pár minut vytvořím téměř cokoli

OBRAZEM: Mácháč. Policisté zabavili marihuanu i extázi

Doksy - Tisíce lidí z celé České republiky, ale i ze zahraničí, vyrazily k Máchovu jezeru. Návštěvníci sem nepřijeli za rekreací, ale na tradiční taneční párty, která v Doksech probíhá celý víkend.

Operní diva držela palce nováčkům

Jablonec nad Nisou – Dnes mají zpěváci, a nejen populární hudby, skvělé podmínky vyzkoušet si reakci publika. To ostatně zhodnotila světová hvězda, mezzosopranistka Eva Randová.

Nový Bor padl na půdě SK Hrobce, Česká Lípa doma nestačila na Kladno

Českolipsko - Bez bodového zisku skončily sobotní zápasy dvou fotbalových zástupců českolipského okresu v divizní skupině B.