Dvě kola zbývají do konce podzimní části nejvyšší okresní soutěže – II. třídy OP – a už dnes je jisté, že podzimním králem se stane rezerva Doks/ Jestřebí. Opačné starosti mají ve Skalici, protože tamní záloha po důležitém duelu a vysoké porážce od rezervy Lokomotivy klesla na poslední příčku.

V. Valtinov - D. Libchava 5:0 (3:0)
Byl to oboustranně hezký fotbal. Mladý kádr Slavoje dal tři rychlé góly, ale hosté se nevzdávali a neustále se vrhali do útočení, přičemž však zapomínali na zadní vrátka. Branky: Štembera 2, Hruška, Zelený, Bezděkovský. Rozhodčí: Řezáč.

Zahrádky - Kamenice 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí na každé straně. Do vedení šla po rohovém kopu Kamenice, ale ještě do přestávky srovnal z TK nestárnoucí Barda. Rozhodující moment nastal v 70. minutě, kdy domácí Pilař utekl obraně, nahrál Šedivému a ten vsítil druhý gól, na který hosté již nedokázali odpovědět. Branky: Barda, Šedivý – Serdel. Rozhodčí: Jánský, Böhme. Diváků: 40.

Dubá - Zákupy 3:2 (1:0)
V hodně tvrdém utkání, kde rozhodčí Folk rozdal dvě červené karty, se Dubá ujala vedení gólem kanonýra Vokolka. Na 2:0 zvýšil perfektně provedeným trestným kopem kapitán Michal Lodinský a třetí gól přidal sváteční střelec M. Urban. Hosté v závěru snížili a Dubští se ještě museli o výhru obávat, avšak nakonec ji ubránili. Branky: Vokolek, Lodinský M., Urban M. Rozhodčí: Folk. ČK: 1:1. Diváků: 75.

Kravaře - Doksy B 0:3 (0:1)
Lídr soutěže nezaváhal ani na horké půdě v Kravařích a díky výhře má v tabulce sedmibodový náskok. Branky: Miartuš, Picek, Kýček. Rozhodčí: Hrbáček, Rosenberg. Diváků: 30.

Loko Č. Lípa B – Skalice B 6:0 (3:0)
Po celou dobu zápasu byli lepší domácí. Skalice sice hrozila nakopávanými míči, jenže obrana Lokomotivy se zaskočit nedala. Všechny branky padly po dobře připravených a sehraných akcích: třikrát se blýskl Matys, po jednom gólu dali Lehmann, Horáček M. a z penalty Pelc. „Hráči mě potěšili hlavně tím, že zbytečně nebláznili a trpělivě čekali na příležitost k přípravě brankových šancí a k jejich přesnému zakončení,“ uvedl trenér vítězného týmu Jan Horáček. Rozhodčí: Kapoun K., Černý P., Kutílek M. Diváků: 50.

Stružnice – Kam. Šenov 4:4 (1:2)
Domácí Dynamo se už těší na konec podzimu, protože to opět bylo trápení, zahazování šancí a inkasování laciných golů. Hosté vedli po 30 min. už 2:0, do přestávky Stružnice snížila z trestného kopu, u kterého se zranil nárazem o tyč šenovský brankář a musel být vystřídán. Když ve 40. minutě byl za úder v přerušené hře vyloučen hostující hráč, zdálo se, že by Stružničtí mohli výsledek zvrátit. Jenže po patnáct minut po pauze prohrávali 1:4 a zdálo se být rozhodnuto. V 70. minutě se jim ale podařilo Koždoněm snížit, pár minut nato po faulu na Koždoně kopali penaltu a snížili na 3:4 a ve druhé minutě nastaveného času krásnou střelou Linharta z 25 metrů vyrovnali! Góly domácích: Koždoň Břetislav 2, Křemen z PK, Linhart.

N. Oldřichov - Polevsko 0:1 (0:1)