Doubí - Doksy 2:4 (1:0)

Po vlažném úvodu se začali první prosazovat domácí. Pošmourný zakončil kombinaci střelou z vápna a dokonale zaskočil gólmana. Po vedoucí brance se dvakrát dobře hrající domácí dostali do šancí, které sice skončili gólem, ale vždy viděl pomezní rozhodčí ofsajd…

Ve 37. poslal z trestného kopu navštívenku hostující Doležel, ale mladý Svinka byl na místě. Hosté hráli otevřenou partii, ale domácí byli do poločasu lepší.

Vše se změnilo po přestávce, kdy hosté začali využívat křídelních prostorů a technickou hrou doubské přehrávali. Po chybě domácích stoperů srovnal skóre střelec Dodo Doležel.

Za několik minut však domácí kontr zastavil Kotyk za cenu faulu na Šlambora a nařízenou penaltu využil Martínek. Jenže hosté nesložili zbraně a ukázali všem, jak silnou zbraní mohou být standardní situace. Třikrát totiž zahrávali rohový kop a třikrát se domácí červenali. Důraz a sehranost slavily úspěch.

Branky: 21. Pošmourný, 62. Martínek z pen. - 59. Doležel, 65. Cenger, 74. Horčík, 84. Kolařík. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 2:2. Diváků: 80.

Jablonné - Vratislavice 0:1 (0:0)

Domácí vlétli do hry jako vítr a Vratislavice musely tvrdě bránit. Naštěstí aktivita Jablonného končila na hranici vápna. Dvacet minut bylo krizových, navíc v 16. minutě Jiříček zlikvidoval samostatný nájezd. Hosté raketovou dvacetiminutovku přežili a po centru dva hráči minuli centr před domácí svatyní. Hra se vyrovnala, když šanci měl střídající Dlabola.

Ke kuriózní situaci došlo ve 33. minutě. Domácí hráč ležel na hřišti, ale jeho spoluhráči pokračovali v útoku tři na jednoho. Zakončit se jim nepodařilo a naopak po brejku mohl jít sám na brankáře Bím. Jenže se zachoval jako velký sportovec a míč kopl do autu.

Ve druhém poločase se pozorně bránící Vratislavice „zatáhly“ a jen čekaly na brejk. V 60. domácí gólovku na malém vápně zlikvidoval Rampáček, na druhé straně Bímovu střelu vyrazil gólman. Deset minut před koncem přehodil Smolák z nulového úhlu brankáře a Vratislavičtí vedli.

Domácí zpanikařili a hosté si vypracovali další šance. Ale Cibulkův gól byl z údajného ofsajdu a další svoji možnost hlavou nedal. Domácí se zmohli jen na trestný kop, který poslali ze 20 metrů nad.

Branka: 80. Smolák. Rozhodčí: Horáček, ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Skalice - Stráž 3:1 (2:0)

Hrálo se s velkým nasazením, ale Skalice byla lepší směrem dopředu. Několik šancí domácích vychytal Schöler, protože Stráž byla zatlačena do defenzivy. Ve 28. minutě po trestném kopu Soukup přistrčil míč Šímovi a bylo 1:0. Za dvě minuty zahrál hostující Soukup rukou a z penalty bylo 2:0.

Pak ještě Skaličtí po střele a dorážce nedali další gól. Hosté teprve v závěru vyrovnali hru, navíc byl Neumann sražen ve vápně, ale nepískalo se. Po přestávce Stráž ožila zejména díky koncovce Kosiewicze, kterého vyzval ke skórování Žák.

Pak byl na strážského hráče brutální faul na hranici vápna, ale ani toto se nepískalo. V 70. se radovali domácí, kdy po evidentním ofsajdu hosté přestali hrát, ale ne Skalice - 3:1. Také proto byl závěr utkání nervózní a často se přerušovalo.

Branky: 29. Šíma, 31. Soukup z pen., 70. Pícha - 53. Kosiewicz. Rozhodčí: Salač, ŽK: 1:4. Diváků: 60.

Další výsledky: Lomnice - Košťálov 2:0 (0:0). Mimoň – Velké Hamry 0:3 (0:2). Branky: Mihálik 2, Miček. Rozhodčí: Oplt. Diváků: 20.
Nová Ves – Jilemnice 1:2 (1:0). Bozkov – Frýdlant 1:3 (1:1).