Dorost Boru přehrál Stráž n. N.

Nový Bor - Druhé místo v tabulce si nadále drží starší dorostenci Nového Boru, kteří tentokrát porazili Stráž nad Nisou a mají už 16 bodů, tedy stejně jako vedoucí Mšeno.

25.9.2009

Novoborským dorostencům se podařilo znovu zvítězit.Foto: archiv klubu

Nový Bor- Stráž n. N. 4:1 (3:0)

Zápas začal z obou stran opatrně a spousta soubojů se odehrávala ve středu hřiště. Běžela 19. minuta a hosté si vytvořili velikou šanci, naštěstí střela jednoho z útočníků letěla mimo brankovou konstrukci. Pak už hřiště patřilo domácím, kteří během tří minut vstřelili tři góly a prakticky bylo rozhodnuto.

Nejprve ve 30. min. předvedli parádní akci po ose Stejskal, Lebruška, Třešňák a bylo to 1:0. Hned za minutu zachyboval hostující gólman a Třešňák ho za to potrestal – 2:0. Ale to ještě nebyl konec, ve 33. minutě dobře hrající Coufal vyslal z 20 metrů prudkou přízemní střelu do protipohybu brankáře a Nový Bor vedl 3:0!

Tlak domácího týmu trval, Třešňák šel sám na brankáře, ale neuspěl, za chvíli znovu Třešňák, tentokrát hlavou, gólmana překonal, ale na brankové čáře jej zastoupil obránce.

V druhém poločase už v 55. minutě po akci Třešňáka, překonal Lebruška brankáře, ale střela skončila těsně vedle pravé tyče. Po hodině hry soupeř snížil na 3:1, ale radost mu trvala jen tři minuty. Stejskal kopal z levé strany roh, míč skončil na hlavě volného Kořínka, který nedal brankáři žádnou šanci – 4:1. Do konce střetnutí měli Novoborští příležitosti ke zvýšení svého náskoku (Coufal, Stejskal), ale skóre se již nezměnilo.

„Všichni hráči si zaslouží poděkování za bojovnost a kolektivní fotbal, navíc osm hráčů z naší sestavy v sobotu odehrálo mistrovské zápasy za muže a B–dorost,“ pochválil své svěřence trenér Václav Janatka.

Sestava N. Boru: Marek – Holeščák, Šlajs, Hruška, Kořínek – Dvorský, Stejskal, Coufal, Vomáčka – Lebruška, Třešňák. (Paštika, Tománek). Trenér V. Janatka.

25.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

Policie. Ilustrační foto.

Podvodníci zaplavují sociální sítě

Českolipský deník.

KRÁTCE: Zmrzlinárna se přestěhuje. Peníze pro zdravotníky budou

Lokomotiva získala další cenný skalp. Porazila Cvikov

Cvikov - Třetí výhru v letní přípravě vybojoval nováček krajské fotbalové I. B třídy, tým TJ Lokomotiva Česká Lípa.