Na domácím trávníku totiž jako prvním tým sezony obrali o body vedoucí Sedmihorky, které dosud vyhrály všech deset podzimních duelů.

„Věděli jsme, že kluci ze Sedmihorek to spolu táhnou už od přípravky, takže o sobě perfektně vědí a samozřejmě fotbal hrát umí. My jsme ale byli rozhodnuti neprodat svou kůži lacino," konstatoval kouč Josef Herčík, který také přiznal, že  svěřence před utkáním motivoval určitou formou prémií. A jeho hráči ho  nezklamali.

„Od začátku jsme soupeři nedali ani metr hřiště zadarmo. Všichni dřeli, makali, poctivě se vraceli a přerušovali soupeřovy akce za každou cenu," těšilo trenéra. Skóre se poprvé měnilo  ve 20. minutě, kdy Šimon vystřelil z TK, gólman prudký míč jen vyrazil a Holovský pohotově zavěsil  – 1:0!

Domácí radost však trvala jen krátce, protože soupeř střelou pod tělem padajícího Prskavce srovnal na 1:1.

Ve druhé půli se dal očekávat drtivý nápor Sedmihorek, ale k úžasu většiny diváků  se tak nestalo, naopak to byli domácí dorostenci, kteří měli blízko k vítěznému druhému gólu, zvláště po vyloučení jednoho z protihráčů po 2. ŽK. Škoda, že Šimon pálil těsně vedle, neskóroval pak ani Trhlík po parádní přihrávce od Doubravy.

Když pak Doksy v poslední minutě odvrátily rohový kop hostů a rozhodčí Paulus naposledy foukl do píšťalky, obrovské překvapení na úkor Sedmihorek bylo na světě!

Doksy – Sedmihorky 1:1 (1:1)

Branka za domácí: Holovský.
Sestava Doks: Prskavec -Karas, Balík, Brda, Hřebřina - Doubrava Jan, Horčík, Šimon, Holovský (70. Trhlík, 89. Semecký), Tony – Kněžour. Trenéři Josef Herčík a Zdeněk Horčík.

Další výsledky:
Loko Česká Lípa – Nový Bor 2:3 (1:1), Pěnčín-Turnov – Varnsdorf B 9:0 (4:0), Doubí – Semily 3:2 (2:2), Tanvaldsko – Železný Brod 5:1 (1:1), Mšeno – VTJ Rapid B 0:3 (0:0), Stráž pod Ralskem – Česká Lípa 1:0 (0:0).

Dorostenci Doks obrali o body vedoucí Sedmihorky.