I. A třída

V. Hamry – Heřmanice 2:0 (1:0)

Domácí začali velmi aktivně a ve 20. minutě brankáře Hrušku prostřelil z úhlu Kříž. Hosté pak přidali a mohli minimálně srovnat. Nejprve po hrubce obrany netrefil Zdražil branku a minutu před poločasem zachránil čisté konto před Čonkou gólman D. Miček.

Ve 2. půli Heřmaničtí vsadili na hru se třemi útočníky a vytvořili si převahu, jenže pak přišlo zbytečné vyloučení Slipčenka a navíc za urážku rozhodčího se musel poroučet i Čonka. „Hráli jsme téměř půl hodiny o devíti a s tím už nešlo nic udělat, i když druhý gól jsme dostali až z penalty. Těch vyloučených je škoda, protože jinak bychom minimálně remízu uhráli,“ vrátil se k zápasu trenér Jiří Jelínek.

„Pro nás to byly hodně lacino získané tři body, které nám hosté darovali svojí neukázněností,“ sdělil trenér Hamrů Vladimír Mařas.

Branky: 20. Kříž, 70. L. Prousek (PK). Rozhodčí: Vokřínek. ŽK: 0:7. ČK: 0:2 (60. Slipčenko, 65. Čonka). Diváků: 70.

Heřmanice: Hruška - Burian, Kotek ml., Slipčenko, Pavlas (68. Hemmer) - Čonka, Volf, Stehlík (40. Hájek), Kotek st. - Leitner, Zdražil.

Nová Ves – Č. Lípa B 1:3 (1:3)

O konečném výsledku rozhodla již první půle. Už v 6. minutě skóroval Smola, ale zanedlouho srovnal Řezka. Do vedení šla Lípa po Brožově akci a střele v podání Breiteho – 1:2. Příležitost zvýšit měl Smola, který nastřelil tyč, ale to se před pauzou povedlo Brožovi. Po obrátce se hrálo oboustranně aktivně, avšak bez gólů.

Branky: 8. Řezka – 6. Smola, 23. Breite, 40. Brož Rozhodčí Špidlen, ŽK 0:2, diváků 60.

Č. Lípa B: Dvořák – Rataj, Fulier, Picek, Půlpán – Brož, Opočenský, Breite (62. Švec), Šíma (16. Vodrážka) – Kaňkovský, Smola (70. Žárský).

I. B třída

Loko Č. Lípa – Chrastava 2:0 (0:0)

Počáteční nápor domácího nováčka trval prvních 15 minut. Od té doby se hra vyrovnala a hodně se bojovalo. Po pauze se podařilo vstřelit gól M. Horáčkovi, jenže pak převzali otěže zápasu Chrastavští, kteří zahrávali několik nebezpečných standardek.

„V tu chvíli jsme si koledovali, ale naštěstí jsme dali gól my,“ přiznal kouč Jiří Barvíř. Souček vyzval přihrávkou mezi stopery Mikysu, jehož střela našla ten správný cíl – 2:0.

„I když se nám v některých momentech herně nedařilo, kluci makali a doslova jezdili po zadku. Máme čtrnáct bodů, což je paráda, neboť teď dvakrát zajíždíme na hřiště těžkých soupeřů,“ doplnil trenér Barvíř.

Loko Č. Lípa: Podešva – Byrtek, Diart, Rajšner, Zahrádka – Horáček M., Mikysa, Souček, Pipek (75.Vacula) – Černý (87. Volešák), Horáček V. (70. Beneš).

Stráž pod Ralskem - Staré Splavy 2:0

Nikterak pohledné okresní derby rozhodl dvěma góly útočník Cerman, a to už v první půli. "S naším výkonem příliš spokojený nejsem, hlavně záložní řadě se nedařilo. Musím přiznat, že Splavy byly po herní stránce lepší, naštěstí mají špatnou obranu a díky tomu jsme vyhráli, což je hodně důležité," nechal se slyšet strážský trenér Josef Vinš. Stráž o víkendu hraje v Chrastavě. "Potřebujeme vyhrát, ale je otázka, s jakým kádrem tam pojedeme, protože ke zraněnému Rollovi se minulou sobotu zranil i Synek, který si přivodil těžký výron kotníku," pokrčil rameny. Sestava Stráže: Kotlár - Valeš, Tschervenka, Synek (70. Olbrycht), Peřina - Wurdák, Černý A., Oniščenko (65. Berko), Pošva (50. Černý L.) - Cerman, Mitáš.

1. Frýdlant  7 5 1 1 21:10 16
2. Ruprechtice  7 5 1 1 17:6  16
3. Loko Č. Lípa  7 4 2 1 19:11 14
4. Bukovany  7 3 3 1 11:7  12
5. Jablonné  7 3 2 2  8:7  11
6. Habartice  7 3 2 2 15:19 11
7. Stráž p. R.  7 3 1 3 14:16 10
8. Rynoltice  7 2 3 2 15:11  9