Největším překvapením uplynulého 22. kola okresního fotbalového přeboru je porážka druhé Lokomotivy Č. Lípa od K. Šenova. „Kluci si mysleli, že vítězství přijde samo. Musí si ale uvědomit, že bez bojovnosti to nepůjde s žádným soupeřem,“ zlobil se trenér Č. Lípy Jiří Barvíř. Hosté závěr zápasu neunesli a dva z nich uviděli červenou kartu.

D. Libchava - Stružnice 3:2 (1:0)
V pohledném a slušném duelu vedli domácí 2:0 a 3:1, přičemž bojovně hrající hosté se vždy dotáhli na rozdíl jedné branky. V závěru si Libchavští výsledek pohlídali. S přehledem řídil Miklovič. Branky: Koros, Los, Beitl – Šámal, Sokol.

H. Police - Jestřebí 1:5 (1:2)
Poklidný zápas vyzněl jasně pro lídra tabulky. Branky: Kalina - Picek 2, Maleček, Hraník, Gabriel. Rozhodčí Zlatník.

Kamenice - Dubice 3:3 (1:0)
Pohledný zápas s šancemi na obou stranách, jehož průběh byl jako na houpačce: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3. Hosté byli fotbalovější, dvakrát orazítkovali tyč, Kamenice zase příkladně bojovala, takže remíza je spravedlivá. Branky: Netolický 2, Šauer J. – Bárta, Čihák, Podrazil. Rozhodčí Mengr. ČK 1:0 (Kolínský).

Dubá - Žandov 2:0 (1:0)
Před 100 diváky prolomil střelecké trápení Slavoje až těsně před pauzou Vokolek. Žandovští útočili jen sporadicky a domácího gólmana, který už čtyři utkání po sobě neinkasoval, nepřekonali. V závěru rozhodl Porsch. Výborně řídil rozhodčí Klimt.

K. Šenov - Loko Č. Lípa 3:0 (2:0)
Úvodní gól zařídil parádní hlavičkou Juríček, jenž zužitkoval rohový kop od nestárnoucí legendy šenovského fotbalu Martina „Tagina“ Tačnera. Domácí hráli takticky velmi dobře, a když Nemlein ideálně uvolnil Doležala, bylo to 2:0.

Hosté byli zaskočeni, zvláště po třetím gólu, který přišel tři minuty před koncem. Doležal trefil tyč a následná dorážka Černého znamenala nečekanou třígólovou výhru Šenova. Branky: 18. Juríček, 23. Doležal, 87. Černý. Rozhodčí Poppr.

Brniště - N. Oldřichov 1:1 (0:1)
V 17. minutě se trefil hostující Šulc. „Dal to evidentně rukou, ale rozhodčí prý nic neviděli,“ poznamenal domácí sekretář Ladislav Zlatohlávek. Brniště si ve II. půli vytvořilo drtivý nápor, Oldřichov úporně bránil, ale v 87. minutě zahrál jeden z hráčů ve vlastním vápně rukou a na světě byla penalta, kterou proměnil Roubych – 1:1. Rozhodčí Král. ČK 0:1 (Vitouš Patrik). Diváků 80.

Skalice B - Kravaře 2:2

1. Jestřebí 88:22 56
2. Loko Č. Lípa 46:27 43
3. Dubá 35:28 37
4. Dubice 43:41 37
5. D. Libchava 37:32 36
6. Stružnice 41:37 32
7. Skalice B 37:39 29