V dohrávaném zápase druhého kola fotbalové I. B třídy včera Krásná Studánka zvítězila v Bukovanech 3:1.

Bukovany – K. Studánka 1:3 (0:2)
Ve středečním utkání se ujala Studánka vedení po čtvrthodině hry, když Knajbl lobem přehodil domácího brankáře. Za chvíli zvýšil Chmátal na 2:0 nádhernou střelou z trestného kopu do šibenice.
Ve druhé půli domácí tým hru vyrovnal a Adámek nastřelil tyč. Definitivní rozhodnutí padlo deset minut před koncem, kdy Mendl vydařenou hlavičkou přidal třetí gól hostů. Domácí Bukovany už stačily jen korigovat výsledek v 86. minutě, kdy snížil na 1:3 Bárta.
„Z naší strany to byl nevydařený zápas, a to především v jeho první polovině. Chyběl nám pohyb, naopak hosté byli důraznější i fotbalovější, měli větší touhu vyhrát a přehráli nás po všech stránkách,“ přiznal bukovanský kouč Jakub Ujka.
Jeho tým čeká v neděli další těžký duel, kdy zajíždí na hřiště rezervy České Lípy.