I po šestém kole se nováček z Jablonného drží na první příčce. Tentokrát si fotbalisté Tatranu zajeli pro body do Žandova.
„To že je Jablonné na prvním místě, pro mě není žádné překvapení,“ říká Pavel Kolář z Jestřebí.
Tyto dva týmy zatím nezakusily v této sezoně hořkost porážky. Opačné problémy mají naopak Holany, které letos zatím nepoznaly, co je to radovat se z výhry. „Hodně nám chybí kapitán Horváth, který byl vyloučen ve druhém kole a dostal stop na pět zápasu,“ vysvětluje Jaroslav Lupoměský a dodává: „A dále nám chybí čtyři hráči, kteří vloni hráli pravidelně v základní sestavě.“

Žandov – Jablonné 0:2 (0:0)
První poločas byl oboustranně vyrovnaný, ve druhém už Jablonné svého soupeře přehrálo. Branky: Kotek, Hetver.
Jestřebí – Stružnice 2:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas, který nakonec svými góly rozhodli střelci Barvíř a Picek. Hosté nastřelili břevno. Rozhodčí: Kapoun.
Skalice B – H. Police 3:2 (2:2)
Ve 20. minutě už domácí vedli 2:0. Autorem obou branek byl V. Hrdlička. Hosté však ještě do poločasu vyrovnali (35. Benda, 43. Jánský). V 86. dal vítězný gól Holub. Rozhodčí: Ujka.
Brniště – Kravaře 2:2 (1:2)
90 diváků vidělo tři neproměněné penalty – dvě na straně domácích, jednu u hostů. Branky: Bican, Valenta – Nešleha 2x. Rozhodčí: Janovský.
D. Libchava – Kamenice 3:0 (0:0)
Branky: Koros 2x, Los. Rozhodčí: Ujka.
Dubá – Holany 4:0 (2:0)
Branky: Drahoňovský, Charousek, Krs, Odvarko (pen.).
V. Valtinov – K. Šenov 1:1 (1:0)
Domácí Vágner vstřelil gól už v první minutě. Hosté vyrovnali čtvrthodinku před koncem zásluhou Macha. Rozhodčí: Ujka.