V předposledním podzimním kole nejvyšší okresní fotbalové soutěže, II. třídy OP, padlo dohromady 30 gólů.
Vedoucí postavení si udrželo Jestřebí po těsné výhře v Dolní Libchavě, nezaváhal ani druhý Tatran Jablonné. Na opačném pólu se nadále krčí fotbalisté Brniště, kteří inkasovali v Dubé pět branek, a celek Holan. Ten nezvládl závěr zápasu se Stružnicí. „Ještě pár minut před koncem jsme vedli 2:1, ale po dvou velice hrubých chybách jsme o výhru i o body přišli,“ povzdechl si vedoucí mužstva Jaroslav Lupoměský.
Poměrně vysokou porážku utrpěl loňský účastník I. B třídy FC Sklo Kamenický Šenov na hřišti Horní Police, takže nyní má stejně bodů, jako předposlední Holany, ovšem jeden zápas k dobru, a to s Kamenicí.

V. Valtinov – Kravaře 5:2 (2:1)
Hosté vedli od 13. minuty zásluhou Pálky, jenže za necelou čtvrt hodinu vyrovnal z penalty Čadek a pět minut před pauzou otočil skóre Kubát. Kravaře ve 49. min. srovnali Kašákem, ale pak už se trefovali pouze domácí hráči. Branky: 26. (PK) a 71. (TK) Čadek, 40. Kubát, 58. Hruška, 90. Jandák – 13. Pálka 49. Kašák. S přehledem řídil rozhodčí Eliáš.

Skalice B – Žandov 1:1 (0:0)
V první půlce měli hosté převahu, ale branku dal Živnůstka až ve druhém poločase. Domácím se podařilo vyrovnat po trestném kopu Kaisera. Rozhodčí Mengr, 50 diváků. Sestava Skalice: Hrdlička V. - Löffelmann, Lebruška M., Maixner, Drábek - Kaiser, Baťka, Štěpánek, Pokorný - Lebruška M., Číhal (Takáč).

D. Libchava – Jestřebí 0:1 (0:1)
V zajímavém duelu dal jediný a rozhodují gól Jiří Ješeta.

Dubá – Brniště 5:0 (2:0)
Hosté od začátku působili odevzdaným dojmem, a tak si domácí Slavoj s chutí zastřílel. Branky: Lupoměský 2, Odvárka, Krs, Beneš. Výborně řídil rozhodčí Štrébl.

Holany – Stružnice 2:3 (2:1)
Totální výpadek domácí defenzivy v samém závěru zápasu rozesmutnil několik diváků. Branky Holan: Horváth, Rada. Rozhodčí Řezáč.

Kamenice – Jablonné 2:4 (1:4)
Citelně oslabená domácí jedenáctka prohrávala ve 30. minutě už 0:4 a byla zralá „na ručník“. Díky zlepšené hře ve II. půli a výtečnému výkonu brankáře V. Šauera se Kamenickým podařilo odvrátit hrozící debakl a snížit na přijatelný výsledek. „Jablonné ale vyhrálo naprosto zaslouženě,“ přiznal domácí sekretář Jiří Pokorný. Branky: Musil, R. Vošvrda – Černý 2, Kotek, Ptáček. Rozhodčí German, diváků 50.

H. Police – K. Šenov 4:0 (1:0)
Zasloužená výhra domácích, kterým se podařilo protrhnout střeleckou smůlu z posledních zápasů. Utkání bylo řízeno s přehledem a proběhlo v poklidu. Branky: Jánský 2, Holický, Benda. Rozhodčí Jánský, diváků 25.