Nový Bor hrál s rezervou Liberce bez gólů

Liberec, Nový Bor - Bezbrankovou remízou skončil druhý zápas Zimní fotbalové ligy mezi zálohou libereckého Slovanu a Novým Borem.

22.1.2008

Novoborský Fleischer (vlevo) hlavičkujeFoto: Deník

Bezbrankovou remízou skončil druhý zápas Zimní fotbalové ligy mezi zálohou libereckého Slovanu a Novým Borem.
Liberec B – FC N. Bor 0:0
Na umělé trávě stadionu U Nisy se odehrál vyrovnaný duel, v jehož první polovině měli Novoborští za úkol soustředit se na defenzivní činnost. S přibývajícími minutami měl Slovan sice více ze hry, ale vyložená šance se neurodila.
Naopak na druhé straně po rohovém kopu se opřel do míče Poledník a jeho rána prosvištěla těsně vedle. Na hrotu novoborského útoku hrál osamocený Kuběj, který to měl proti domácí obraně hodně těžké, ale své úkoly, stejně jako všichni jeho spoluhráči, si splnil. V závěru poločasu právě Kuběj s Donátem znovu vystrašili gólmana Ovarenka, jenž ve spolupráci s obranou hrozící nebezpečí odvrátil na roh.
Druhá půle přinesla hráčské změny na obou stranách, ale diváci se gólů nedočkali. V poslední minutě po chvilkovém zaváhání hostujících hráčů se dostal do koncovky domácí Věchet, ale jeho hlavička skončila na břevnu Chadrabovy svatyně, a proto je konečný výsledek 0:0 spravedlivý.
„V sestavě nám chybělo ještě několik hráčů, kteří jsou nemocní či zranění, přesto si myslím, že jsme odehráli dobrý zápas,“ konstatoval pro Deník novoborský trenér Pavel Hradiský. „Jsem rád, když vidím, že hráči na sobě chtějí pracovat, což je velice pozitivní zjištění,“ dodal.
V týdnu čekají na hráče FC N. Bor další tréninkové dávky a v sobotu odjíždějí do Mšena, kde se od 11 hodin utkají s rezervou Jablonce. „Původně se mělo hrát u nás, ale Jablonečtí zažádali o změnu, na kterou jsme bez problémů přistoupili,“ podotkl Pavel Hradiský.
Sestava N. Boru: Szabo (46. Chadraba) – Krasnický, Podolský, Štálík, Šafář – Havlásek (60. Kudláček), Jeřábek, Donát – Poledník (46. Žaba), Finklár – Kuběj (46. Hladík). . Trenér Pavel Hradiský.

22.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

Autoveterán. Ilustrační foto.

Českolipskem projede desítka historických vozidel

Pestré složení týmů dopředu určila pravidla. Minimálně jednomu členovi muselo být přes 55 let, mezi sebou nikdo nesměl být v příbuzenském svazku. To mimo jiné vedlo k seznámení blízkých sousedů, kteří se do té doby vůbec neznali.
28

Českolipskou Čtvrtí roku 2017 se stalo Moderní centrum

KRÁTCE: Bogar má už dva tituly mistra světa. Práce v Pihelu mění jízdní řád

Českolipsko - Přinášíme krátké zprávy z celého regionu: zpravodajství z měst i obcí, krimi, kultury a sportu.

Marek Burian přestoupil do Doks. "Seběhlo se to rychle," přiznává hráč

Česká Lípa – Ještě před týdnem v Novém Boru se společně se spoluhráči z českolipského Arsenalu radoval z premiérové výhry v divizní soutěži. Sedm dní nato už ale na stadionu v Semilech oblékl dres Doks.

POZVÁNKA: Vratislavice budou ve čtvrtek patřit módě a Beatě Rajské

Vratislavice n. N. – Na autorskou módní přehlídku poslední kolekce návrhářky Beaty Rajské zvou ve čtvrtek Vratislavice.