Lokomotiva vyhrála podesáté

ČESKOLPSKO - Druhá nejvyšší okresní soutěž fotbalistů, III. třída, má za sebou první polovinu sezony.

7.11.2007

Fotbalisté Dubice.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Druhá nejvyšší okresní soutěž fotbalistů, III. třída, má za sebou první polovinu sezony. Jejím králem se stala českolipská Lokomotiva, která si připsala jubilejní 10. výhru za vítězství 3:1 na horké půdě v Blíževedlech. Opačný pól tabulky se nezměnil: poslední dvě místa zaujímají Blíževedly a Tuhaň.
Dubice – Okna 5:3 (1:2)
I přes špatný terén se hrálo oboustranně velmi kvalitní utkání, které rozhodli domácí zlepšeným výkonem ve II. půli Branky: Drešer 2, Peřina Marek 2, Svatoš – Svoboda 2, Mádl. Rozhodčí Rác, 25 diváků.
SK Sosnová – Zahrádky 1:1 (1:1)
V úvodu nedal Kadlec tutovku, když pouze nastřelil břevno. Hosté vzápětí odpověděli protiakcí a trefil se Pilař. Před poločasem vyrovnal z úhlu Řehák. Rozhodčí Mareček, 40 diváků.
Blíževedly – Loko Č. Lípa 1:3 (0:2)
Přestože hosté nepodali proti tvrdě hrajícímu soupeři optimální výkon, vyhrála zaslouženě. Branky Loko: Tíma Milan, Černý, Zahrádka. Rozhodčí Mareček.
Lindava – Kunratice 1:3 (1:2)
Obě mužstva si dala po jednom vlastním gólu, hosté hráli více než 30 minut bez dvou vyloučených, přesto se radovali. Branky: vlastní, Havlas Petr – vlastní, Pyroh, Kadlec. Rozhodčí Janouch. ČK 0:2 (55. Kukla, 60. Haman).
Doksy B – Dobranov 1:0
Kromě autora vítězného gólu jsme další informace od domácích funkcionářů bohužel nezískali. Branka: Hliňák.
Zákupy – FK Sosnová 1:1 (0:1)
Domácí vstoupili do utkání aktivně,bohužel neproměnili několik šancí,za což je soupeř potrestal po standardní situaci. Domácí, kteří hráli po vyloučení brankáře celý II. poločas o deseti, vyrovnali pěknou brankou v 87. minutě. Černou kaňkou bylo zranění hostujícího Dicka. Branky: Okýnko – Karlík. S přehledem řídil rozhodčí Jánský. ČK 1:1.
Polevsko – Tuhaň 2:0 (0:0)
Polevsko bylo po celý zápas lepší, ale střelecky se prosadilo až po změně stran. Rozhodčí Spányik. Branky Polevska: Bezouška, Kašpar.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

FOTO, VIDEO: Hasičská fontána v novém hávu nadchla stovky diváků

Nový Oldřichov – Více jak třicet let má v Novém Oldřichově tradici unikátní hasičská fontána. O víkendu se na ní přijely podívat stovky diváků z celého Českolipska.

Kladno si veze od Ploučnice všechny body

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ - Měli to dobře rozehrané, po 20 minutách vedli českolipští fotbalisté nad Kladnem 1:0.