Tatran pouze remizoval

ČESKOLIPSKO - Do čela II. třídy poskočilo Jestřebí. Další fotbalové výsledky

3.10.2007

Ilustrační fotoFoto: Karel Pech

Výměnu stráží na špičce tabulky přineslo osmé dějství II. třídy okresního fotbalového přeboru. Kvůli dvoubodové ztrátě Jablonného ve Skalici se na Tatran dotáhlo Jestřebí, které díky lepšímu skóre záhy vyskočilo na první příčku.

Jestřebí - Kravaře 3:1 (1:1)
Domácí měli po celý zápas mírnou převahu, ale o výsledek se obávali až do konce utkání. Branky: Hraník 2, Zdražil – Zikmund T. Rozhodčí German.
Žandov - Brniště 1:0 (0:0)
Žandov byl po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhrál. „V prvním poločase jsme neproměnili řadu vyložených šancí. Prosadili jsme se až v 60. minutě,“ uvedl domácí funkcionář Tomáš Vaníček. Branka: Loukota. Rozhodčí Štrébl.
V. Valtinov - Stružnice 3:0 (1:0)
Po vcelku vyrovnané první části zápasu přišel tlak domácích fotbalistů, kteří svou převahu zúročili dvěma góly. Branky: Jandák, Marcín, Wágner. Rozhodčí Janovský.
Skalice B - Jablonné 2:2 (1:2)
Hosté byli v prvním poločase lepším mužstvem a zaslouženě vedli, druhý poločas se „béčko“ zlepšilo a podařilo se mu vyrovnat. Branky: Hrdlička V., Merenus – Ptáček, Hetver.
Skalice: Osmančík - Löffelmann, Hrdlička J., Winzig, Aust - Merenus, Štěpánek, Šturma, Pechek - Hrdlička V., Lebruška J. (Lebruška M., Kuchař, Kaiser).
Dubá - H. Police 6:2 (4:0)
O vítězi bylo rozhodnuto během prvních 45 minut. Pak domácí polevili a umožnili hostům snížit na přijatelný výsledek. Branky: Wagenknecht 2, Charouzek 2, Handl, Krs. Výborně řídil Kapoun.
Holany - Kamenice 2:2 (0:1)
Hodně bojovné a dosti tvrdé utkání skončilo remízou jak na góly, tak na červené karty. „Díky místy až brutální hře Holan máme teď čtyři hráče mimo hru,“ poznamenal Jiří Pokorný, sekretář FC Kamenice. Branky: Koleňák J., Kalaš – Basjuk, Šauer J. Rozhodčí Pluhař. ČK 1:1.

Zbývající výsledek: Dol. Libchava – Kam. Šenov 2:1 (nehlášeno).

3.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Festival Bosch Fresch Food v Liberci.
8

Jak chutná od Zdeňka Pohlreicha? Prý skvěle

Oslabený Nový Bor přijel do Velvar bez náhradníků. Přesto vyhrál

Černý dým nad Libercem. Hoří v areálu Severochemy na Františkově

Liberec - Černý dým je vidět nad celým Libercem. Hoří totiž v areálu Severochemy. Na místě zasahují hasiči.

KRÁTCE: Lípa rozdělila statisíce z fondu. Na zámku v Doksech otevře labyrint

Českolipsko - Přinášíme krátké zprávy z celého regionu: zpravodajství z měst i obcí, krimi, kultury a sportu.