Hosté se již v 7. minutě ujali vedení. Domácí sice měli mnoho šancí na vyrovnání, ale ty nedali. Po změně stran Mšeno ve snaze vyrovnat pokračovalo v ofenzivní hře, ale ani hosté nesložili zbraně a k vidění byl zajímavý fotbal. V 64. minutě domácí vlastním gólem Červenky srovnali, ale v 69. Zátka druhým střeleckým zápisem v zápase poslal Cvikov opět do vedení. Jenže z něj se hosté radovali dvě minuty, neboť v 71. min. vyrovnal na konečných 2:2 Petr.
Pět minut před koncem avizoval asistent rozhodčího ruku mšenského obránce v šestnáctce, ale sudí Bým nařídil pouze trestný kop z hranice velkého vápna.
Branky: 64. Červenka vlastní, 71. Petr – 7. a 69. Zátka. Rozhodčí: Bým. ŽK: 3:3. Diváků: 60.
Cvikov: Machačný – Baláž, Červenka, Rudínský, Bláha – Kaiser, Smeták, Bobelák, Kotek – Vlasák, Zátka (Chrdle Luděk).