Vítězství pojistil Kaiser

Cvikov - Tříbranková výhra FK Cvikov nad Lomnicí pomohla domácím dotáhnout se na druhé V. Hamry na jediný bod.

16.4.2008

Třetí gól do sítě Lomnice dal po centru Kaiser (vlevo). Gratuluje mu Mašek.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Cvikovští vedli už od 11. minuty, kdy Bláha z TK na hranici šestnáctky přízemní střelou obstřelil zeď a zatočená „jedovka“ zapadla těsně k tyči. Ve 38. Stehlík po spolupráci se Zátkou zvýšil do odkryté branky na 2:0 a stejným poměrem skončila i první půle.
V druhém poločase začali opět lépe domácí, vytvořili si tlak, který ale změnu skóre nepřinesl. Postupem času hra domácích opadala a z publika se začalo ozývat: „Hrajte, hrajte!“ Tohoto výpadku využili hosté, kteří si vytvořili nápor, ale naštěstí pro Cvikov se ve skvělé formě představil gólman Machačný, jenž bravurně zlikvidoval několik nebezpečných střel. V samém závěru přece jen domácí zvedli hlavu, a Kaiser v 90. minutě po centru Novotného pečetil na konečných 3:0.
Cvikovský kouč Petr Knolle po utkání uvedl: „S předvedenou hrou jsem vcelku spokojen, pouze musím hráčům vytknout krátkodový herní výpadek, při kterém jsme se dostali pod tlak. Jinak mohu být spokojen se zodpovědným přístupem v obranné činnosti. Nyní nás čeká zápas s Dětřichovem, který je na konci tabulky, proto očekávám povinné vítězství.
Cvikov: Machačný – Bláha, Rudínský, Červenka, Kaiser, Brenn, Bobelák, Smeták, Novotný, Zátka (Chrdle L.), Stehlík (Mašek).

16.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Policisté a celníci při pátečních kontrolách u Máchova jezera.
10

OBRAZEM: Mácháč. Policisté zabavili marihuanu i extázi

Holany se v úvodním kole I. B třídy představí na hřišti ve Vesci.

Holany se pyšní silným kádrem

Hvězdou českého YouTube je Ben Cristovao

Globálním hitem YouTube se letos v létě stala španělská píseň Despacito. V Česku ji ale překonávají domácí hity v čele s písní od Bena Cristovaa, kterou na internetu sleduje stejný počet lidí jako u obrazovek nejsledovanější televizní pořady.

Hygiena na táborech je v pořádku. Přibylo klíšťat

Liberecký kraj - Hygienické kontroly na letních táborech v Libereckém kraji pokračují. K 16. srpnu mají hygienici nahlášeno celkem 171 táborů s 245 běhy. Celkem jich zkontrolovali 77.

Kam o víkendu za fotbalem

Českolipsko - Startují krajské a okresní fotbalové soutěže. I. B třída nabídne derby rezervy Doks s nováčkem ze Žandova.