Cvikov poznal., že bez důrazu se nevyhrává

Vratislavice - Už to vypadalo, že si fotbalisté Cvikova odveze z Vratislavic cenný bod, jenže v 93. minutě domácí zahrávali standardní situaci, kterou proměnili v gól.

22.9.2008

Fotbalisté Cvikova.Foto: Deník/ Jaroslav Marek

Vratislavice – Cvikov 2:1 (0:0)

V první půli měl Cvikov mírnou převahu, kterou ale nedokázal gólově zúročit. Přitom do dvou velkých šancí se dostali Kuběj a Sutr.
Začátek druhého poločasu patřil naopak domácím. V 50. minutě dokonce zahrávali pokutový kop, ale Machačný míč lapil. Jenže minutu nato Vratislavice využily závaru před cvikovskou brankou ke vstřelení prvního gólu. Dlouho se však z vedení neradovaly, jelikož se hostům podařilo za devět minut vyrovnat. Na Smetákův roh si výborně naběhl Červinka a hlavou srovnal skóre.

Cvikov pak v poklidu kontroloval hru, přesto přišla už ta zmiňovaná nešťastná 93. minuta. „Kvůli nedůrazu v koncovce, jsme ten zápas prohráli,“ není spokojen se zakončováním akcí trenér Cvikova Miroslav Novotný. Dále se vyjádřil k celkovému působení svého týmu v soutěži: „Pro většinu hráčů nebyl přechod z I.B třídy do A třídy tak velký, ale hrát krajský přebor je pro některé fotbalisty už složitější. I sami hráči to cítí.“

Cvikov: Machačný – Rudinský – Flek, Červinka, Urban – Kaiser, Smeták, Bobelák, Brenn (Bláha) – Sutr, Kuběj (Satrapa).

Krajský přebor

7. kolo: Ž. Brod A-Sedmihorky 3:1, Desná-Pěnčín 0:1, Mimoň-Hejnice 2:0, Vratislavice-Cvikov 2:1, VTJ Rapid-Višňová 2:3, Semily-Hrádek 1:1, Pěnčín–TurnovB-Český Dub 1:4.

22.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Trio Bogar, Ludvík a Stránský vybojovalo na MS v MTBO v Litvě zlaté medaile ve štafetách.

KRÁTCE: Bogar má už dva tituly mistra světa. Práce v Pihelu mění jízdní řád

Burian (Lípa - v modrém) v souboji se Štajnerem.

Marek Burian přestoupil do Doks. "Seběhlo se to rychle," přiznává hráč

POZVÁNKA: Vratislavice budou ve čtvrtek patřit módě a Beatě Rajské

Vratislavice n. N. – Na autorskou módní přehlídku poslední kolekce návrhářky Beaty Rajské zvou ve čtvrtek Vratislavice.

Dobrovolníky z celého kraje letos ocení v České Lípě

Liberecký kraj - Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají obyčejné věci. Tak zní charakteristika cen Křesadlo, které každoročně putují šesti vybraným dobrovolníkům z Libereckého kraje. Letošní již sedmý ročník má pod patronátem českolipská pobočka organizace ADRA.

Fotbalová I. B třída nezačala pro zástupce českolipského okresu nejlépe

Liberecký kraj /FOTOGALERIE/ - Neslavně zahájili novou sezonu v krajské fotbalové I. B třídě zástupci českolipského okresu.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".