SK Skalice – Nová Ves 3:0 (0:0)

V prvním poločase Skalice soupeře tlačila a nebezpečnými akcemi mu nedávala příliš příležitostí k nadechnutí. Převaha domácích ale narážela na nepřesnou koncovku. Nejprve v samostatném úniku Kazan udělal kličku navíc, přičemž ho doběhli obránci. Pak Kysel ve vyložené šanci nechal vyniknout brankáře hostí. A do třetice Hlavinka sám před gólmanem špatně zpracoval míč.

Po přestávce zahrozila i Nová Ves, když se dostala k odraženému balónu a vyrazila do protiútoku. Její pokus však šikovně zneškodnil obránce Vohnoutka. Dále už byl zápas opět v režii domácí Skalice, která se v 55. minutě dočkala po dlouhém zastřelování i prvního gólu - Maixner usměrnil odražený míč za záda hostujícího brankáře. Jeho trefa zlomila střelecké prokletí domácích. Během dalších dvaceti minut se jim totiž podařilo skórovat ještě dvakrát. Nejprve po rohovém kopu rozvlnil síť od zadní tyče Záruba a pak z velkého vápna zvýšil na 3:0 Martínek. Hosté trefili před koncem ještě tyč, ale výsledek se již nezměnil.

Branky: 55. Maixner, 60. Záruba, 75. Martínek. Rozhodčí: Ouředník.
Sestava SK Skalice: Svoboda – Záruba, Vohnoutka, Šturma (46. Martínek), Aust - Hlavinka, Sysel, Maixner – Kazan (60. Pícha), Novotný (70. Kudláček), Knytl.

I. A třída Liberec

11. kolo: Skalice-Nová Ves 3:0, Košťálov-Vel. Hamry 0:1, Hlavice B-Jablonec n. J. 1:1, Stráž p.R.-Mšeno 0:4, Ruprechtice-Lomnice 1:0, Doksy-Jilemnice 3:2, Stráž n.N.-Lučany 2:0.

1. Mšeno  10 8 0 2 22:8  24
2. Jablonec n. J.  10 6 2 2 23:9  20
3. Lučany  10 6 1 3 15:7  19
4. Lomnice  10 6 0 4  8:7  18
5. Hlavice B  10 5 2 3 22:17 17
6. Nová Ves¨ 10 5 1 4 24:19 16
7. Skalice  10 4 4 2 10:6  16
8. Stráž n.N.  10 4 2 4 17:12 14