KRAJSKÝ PŘEBOR

Debakl v Hejnicích

Šestigólový příděl si přivezl Cvikov z Hejnic. „Oproti minulým kolům jsme podali horší výkon a také jsme méně bojovali,“ říká naplno cvikovský trenér Miroslav Novotný.
Hejnice – Cvikov 6:0 (3:0)
Cvikovští zajížděli do Hejnic s cílem odvézt si bod. Jenže… “Utekl nám začátek zápasu.“ Už ve 20. minutě prohrávali hosté 2:0. Poté mohli snížit, ale nevyužili závaru před hejnickou brankou. O zkorigování výsledku se ještě mohli pokusit za stavu 3:0, ale Seidl na malém vápně se do brány netrefil.
„Brankář na této vysoké porážce vinu nenese,“ zastává se trenér Machačného.
Cvikov: Machačny – Rudinský – Kaiser, Červinka, Blaha – Jirák (40. Satrapa), Bobelák, Smeták, Kuběj (40. Seidl) – Sutr, Zátka (75. Baláž). Trenér Miroslav Novotný.

I.A TŘÍDA

Mohli vyhrát

„Zasloužili jsme si vyhrát i vzhledem k více šancím,“ říká trenér Skalice Vladimír Jeníček.
Stráž nad Nisou – Skalice 1:1 (1:0)
„Kluci zápas odmakali. A hlavně ve druhém poločase jsme hráli dobře,“ dodává ještě trenér.
Domácím se podařilo vstřelit gól ve 45. minutě, když využili chyby hostí. Autorem srovnávacího gólu byl Sysel, když brankář domácích vyrazil míč přímo k němu. Hosté dokonce ještě v zápase nastřelili břevno. Skalice: Svoboda – Záruba, Šturma, Vohnoutka, Aust – Hlavinka (46. Knytl), Maixner, Kudláček (75. Novotný), Sysel – Sinkovskij, Pícha. Trenér Vladimír Jeníček.

Nová Ves – Stráž pod Ralskem 7:1 Košťálov – Doksy 3:2

I.B TŘÍDA

Jablonné – Rynoltice 3:1 Staré Splavy – Velký Valtinov 4:2 Hodkovice n. Mohelkou – Heřmanice 1:5 Bukovany – Rozstání 1:4

II. TŘÍDA

Skalice B – Jestřebí–Provodín 3:1 Horní Police – Lokomotiva Česká Lípa 2:3 Kamenice – Dolní Libchava 3:3 Kravaře – Dubice 5:2 Nový Oldřichov – Stružnice 2:5 Brníště – Žandov 0:1 Kamenický Šenov – Dubá 4:1.

III. TŘÍDA

Holany – Dobranov 2:2 Okna – Zahrádky 0:1 FK Sosnová – SK Sosnová 1:2 Kunratice A – Tuhaň 4:0 Polevsko – Lindava 2:1 Zákupy – Doksy B 1:2 Cvikov B – Dubnice A 4:1

IV. TŘÍDA

Sloup – Stráž p. Ralskem B 4:4. Čtyři zápasy už byly předehrány: Kunratice B – Loko B 0:1, Pertoltice – Svor 0:0, V. Valtinov B – Noviny 1:2, Blíževedly – Stružnice B 8:0, Dubnice B – Ralsko 6:2.