Kamenice - Mimoň 1:3 (0:1)

Kamenice, za kterou nastoupila staronová posila, záložník Václav Serdel (naposledy hrál v Holanech) svedla v derby s Mimoní vyrovnanou bitvu, ovšem střelecky se lépe zadařilo hostům. Těm hodně pomohl Patrik Matušek, autor dvou mimoňských gólů.

Branky: 51. Sedláček M. - 64. a 89. Matušek, 31. Foubík. Rozhodčí: Zboroň, ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Holany - Mšeno B 1:0 (0:0)

Hosté byli po většinu času lepším týmem, ale gólman Pavlíček jim vychytal pět čistých tutovek. „Věděli jsme, že Mšeno má hodně kvalitní kádr, proto jsme zvolili účinnou taktiku," přiznal trenér Jiří Barvíř. Rozhodlo se dvě minuty před koncem. Po rohovém kopu Holan a dvakrát odraženém balónu přehodil hostujícího brankáře Pavel Nedbal 1:0.

„Pochválit musím celý tým za bojovnost a obětavost. A tak bych si to představoval i v dalších zápasech," dodal kouč Barvíř.

Branka: 88. Nedbal. Rozhodčí: Mizera. Diváků: 70.
Holany: Pavlíček - Kočí, Koleňák, Bečvařík D., Souček (75. Kraus) - Mikysa (50. Nedbal), Hřebřina - Porsch, Franko, Demeter - Bečvařík J.

Doksy B - Jablonné 2:2 (1:0)

Jak se dá ztratit vyhraný zápas, to předvedli hráči rezervy Doks ve Starých Splavech proti Jablonnému. Domácí vedli ještě dvanáct minut před koncem 2:0. Pak si ale dal vlastní gól zkušený matador František Picek a závěr patřil Tatranu. Ten v 86. minutě vstřelil gól, jenže z ofsajdu a za dvě minuty nastřelil tyč. Hosté se dočkali v nastaveném čase, kdy vyrovnávací gól vstřelil po závaru před brankou Vratislav Zelený.

Kamenice - Mimoň 1:3 (0:1).Zdroj: Deník/Jaroslav Marek

Domácí trenér Radek Novák po utkání řekl: „V první části hry jsme hráli to, co jsme si řekli. Měli jsme tah na branku a byli silní na míči. Ke konci jsme neudrželi míč, propadali jsme v osobních soubojích. Soupeř si za druhý poločas remízu zasloužil."

Kouč Jablonného Marek Holub prohlásil: „V prvním poločase jsme hráli špatně poprvé na přírodní trávě. Ve druhé půli jsme hru zjednodušili, začali jsme hrát na tři útočníky a vyplatilo se to. Soupeř hrál dobře a určitě nebude mít problémy zůstat v I. B třídě."

Branky: 39. Vítek (pen.), 53. Balík - 78. Picek (vlastní), 93. Zelený. Rozhodčí: Řeháček. Diváků: 60.
Doksy B: Szabo Milan, Horčík Michal, Šimon Matěj (88. Semecký Milan), Doubrava Jan (81. Jakša Martin), Vaňátko Michal, Picek František, Vítek Jiří, Zajkr Jan, Balík Lukáš, Beránek Jan (72. Prskavec Jiří), Jantač Petr. Trenér: Novák Radek.
Jablonné: Holub Marek, Knolle Petr, Olbrich Patrik, Janďura Michal, Černý Martin, Hetver Jaromír, Zelený Vratislav, Murdza Mykola (46. Teleky Ondřej), Kovalev Martin, Vejskrab Tomáš (60. Šimon Vít), Velecký Tomáš. Trenér: Marek Holub.