Dubá vůbec poprvé v této sezoně naplno zabodovala, když zdolala 2:1 osmé Hejnice, a domácí Doksy ve šlágru kola vyhrály 3:1 nad Vratislavicemi. Díky tomu se posunuly na druhou příčku průběžné tabulky, kterou vede Jiskra Višňová, přemožitel Stráže p. R., jenž nad svěřenci Karla Knejzlíka šťastně vyhrál 2:1… Velký Valtinov měl v tomto dějství volno.

Doksy Vratislavice
3:1 (0:0)

Po bezbrankovém I. poločase udělali domácí trenéři několik změn v sestavě, jež týmu prospěly. Klíčová byla především útočná souhra sourozenců Vackových, kteří zařídili všechny tři branky. „Byl to možná náš dosud nejlepší výkon. Když v poslední minutě soupeř korigoval na 3:1 z penalty, ani nás to moc nemrzelo, protože kluci odvedli výbornou práci,“ přisvědčil trenér Josef Herčík.

Branky domácích: 47. a 52. Vacek Ondřej, 60. Vacek Jakub. Rozhodčí: Paulus. Sestava Doks: Prskavec - Horčík,Vacek. Jakub, Brda, Jakša - Toni, Hupka (46. Kněžour), Šíma (83. Semecký), Hřebřina (51. Mojžíš) - Šimon, Vacek O.

Víkendový program: N. Město Podještědí, Stráž p. R. N. Ves (ne, 9.30), Vratislavice Višňová, Ruprechtice Doksy (ne, 10), Hejnice Hlavice, V. Valtinov Dubá (ne, 11).