Ani ve svém druhém jarním utkání I. A třídy nedokázala fotbalová družina ze Stráže pod Ralskem zvítězit.

Frýdlant - Stráž pod Ralskem 1:1 (1:1)

Na začátku byl k vidění technický fotbal v podání obou týmů. Domácí svou první šanci zahodili, když Štrbák s Noskem šli sami na bránu, ale při střelbě váhajícího Noska nakonec o míč připravil skluzem dobíhající obránce. Z protiútoku se po střele dostal odražený míč k Doleželovi, jenž chladnokrevně skóroval.

Za sedm minut dobrý centr neudržel sluncem oslepený gólman Stráže a Coufal vyrovnal na 1:1. Domácí byli lepší a Stráž byla jen sporadicky v útoku. V rozmezí 67. 75. Frýdlant třikrát nastřelil břevno, jednou tyč a jednou šel jeho hráč sám na bránu (Nosek hlavou do břevna a do tyče, Folda do břevna, stejně jako Weidisch). I proto je remíza 1:1 pro Stráž svým způsobem úspěchem.

Branky: 16. Coufal - 9. Doležel. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 2:3. Diváků: 110.

Cvikov - Velké Hamry 0:3 (0:2)

Hamrům opět perfektně vyšel vstup do zápasu a po čtvrt hodině vedli hosté 2:0. První šanci zápasu měli ale domácí, jenže dobře pracující obrana Hamrů v čele s posilou Matochou vše ustála. Na konci prvního dějství se domácí pokusili o tlak, který hosté řešili jednoduše odkopy do bezpečné vzdálenosti od branky. Poločas tak skončil vedením Hamrů 2:0.

Po změně stran hrál Cvikov stále aktivně, ale šance domácí neproměňovali. Hamrům pak perfektně vyšlo střídání, kdy v 70. minutě šel na hřiště Průcha a za dvacet vteřin svého pobytu na trávníku dostal přesnou přihrávku a nadvakrát překonal domácího brankáře 3:0. Tato branka domácí zlomila a utkání se pak jen dohrávalo.

Branky: 11. Holman, 16. Zajíček z pen., 70. Průcha. Rozhodčí: Marek, ŽK: 1:1. Diváků: 100.

Další zápasy I. A třídy

Mšeno B - Harrachov 5:3 (1:0). Branky: 18., 70. a 72. Pokorný, 65. a 89. Koudelka - 48. a 90. Veselý, 68. David. Rozhodčí: Horáček, ŽK: 2:2. Diváků: 50.

Horní Branná - Jilemnice 1:1 (1:0). Branky: 25. Vašek z pen. - 85. Bergemann. Rozhodčí: Tykva. ŽK: 2:2. ČK: 90. Svoboda 90. Hnik. Diváků: 350.

Rynoltice - Lomnice 1:1 (0:1). Branky: 63. T. Vacek - 6. Podstavek z pen. Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 3:3. Diváků: 80.

Chrastava - Košťálov 2:2 (1:1). Branky: 29. Řezka, 70. Beneš - 12. a 77. Cerman. Rozhodčí: Nývlt, ŽK: 0:4. Diváků: 160.

Stráž n. N. Hejnice 2:2 (2:0). Branky: 36. Soukup, 43. Landa - 64. a 84. Kosiewicz. Rozhodčí: Brož, ŽK: 2:1. Diváků: 200.