Cvikov - Ruprechtice 0:3 (0:2)

Cvikov nestačil na Ruprechtice, přestože ve druhé půli měl míč častěji na svých kopačkách a ani když byl hostům vyloučen Vrtal, do sítě Ruprechtic nezamířil ani jednou. Ze šesti tutovek hostů v první půli dvakrát skóroval Antoš, který později musel střídat pro zranění. Třetí střelecký úspěch přidali Ruprechtice v oslabení a bylo rozhodnuto.

Branky: 29. a 35. Antoš, 88. Sochor. Rozhodčí: Krotil, ŽK: 2:0, ČK: 86. Vrtal (R). Diváků: 50.

Stráž pod Ralskem - VTJ Rapid 2:3 (2:2)

Trenér domácích Karel Knejzlík měl k dispozici pouze třináct hráčů, z toho dva ročníku narození 2001 usedli na střídačku.

Za hustého deště Stráž inkasovala laciný gól už v 9. minutě, předtím spálil tutovku Šindelář. Poté, co Rapid přestal kombinovat, využili domácí zmatku a srovnali. Těsně před půlí po narážečce se střelou z 20 metrů Cverčko trefil do růžku strážské brány, ovšem vzápětí po nedůrazu obrany Rapidu hlavičkoval domácí Poláček odražený balón do sítě.

Po nerozhodném poločase bylo jasné, že kdo dá třetí gól, vyhraje. Povedlo se to libereckému Šikýřovi, který z dálky přeloboval domácího brankáře.

Branky: 34. Sedláček, 45. Poláček - 9. Železný, 44. Kadlec, 67. Šikýř. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 2:1. Diváků: 70.
Stráž pod Ralskem: Lahůlek - Košťál, Roll st., Roll ml., Šindelář, Poláček, Mitáč, Hanoušek, Špivák, Vinš, Sedláček.

Další zápasy I. A třídy:

Krásná Studánka - Velké Hamry B 1:0 (0:0)
Branka: 56. Grepl. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 2.6. Diváků: 80.

Hejnice - Rovensko 2:2 (1:2)
Branky: 22. D. Neumann, 89. Kobr - 5. Malý, 37. Koubek. Rozhodčí: Brož, ŽK: 2:2, ČK: 44. Novotný (H). Diváků: 80.

Desná - Doubí 4:1 (2:0)
Branky: 20. a 65. Pivnička, 21. Kořínek, 90. Pfeifer - 75. Hájek. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 2:3. Diváků: 90.

Přepeře - Košťálov 10:1 (2:0)
Branky: 7., 51. a 62. Ježek, 15. a 47. Horák, 58. a 79. Martínek, 64. Pěnička, 65. Hrmo, 81. Koudelka z pen. - 86. Šalda. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 2:3. Diváků: 150.