Rynoltice - Bukovany 0:2

Další výhru si přivezli hráči Bukovan, tentokrát z Rynoltic, kde se hrál vyrovnaný a bojovný fotbal. Střelba ale byla neúčinná, protože se rekrutovala ze střední vzdálenosti. Domácí mají velkou marodku, a tak se dostali jen do jediné šance, podobně jako hosté.

Až v 75. minutě byl pokus hostujícího Kýčka přesný. Po šesti minutách se osud Rynoltic naplnil. Po ztrátě míče přišel útok se střelou, kterou sice gólman vyrazil, ale byl krátký proti dorážce.

Branky: 75. Kýček, 81. Zelinka. Rozhodčí: Simmerová, ŽK: 2:0, 50 diváků.

Ruprechtice - Jablonné 6:0

Fotbalisté Jablonného se do Harcova, kde hrají Ruprechtice, scházeli jako švábi na pivo. Ještě pět minut před výkopem jich zde bylo pět. Pak přijeli další, ale počet se zastavil na devíti, včetně dvou, kteří se již dávno potkali s Abrahámem.

Půl hodiny pak odolávali i s brankářem, který se zranil hned ve 2. minutě. Ve 24. brankář nepřemohl bolest a šel střídat. A protože na lavičce nebyl nikdo, šel chytat ten nejstarší z pole a počet hráčů Jablonného tak klesl na osm. Nový lapač ale výuční list na gólmana nevlastnil, takže si domácí připsali dalších pět branek.

O poločasové přestávce zůstal další hráč Jablonného v kabině a dvě minuty po změně stran se při odkopu zranil další. Tím se počet hráčů na hřišti dostal na šest, a tak se fotbal hrát nedá. Sudí Jiří Šubrt byl proto nucen ukončit fotbalovou komedii za stavu 6:0 ve 47. minutě.

Chrastava – Loko Česká Lípa 3:4 (1:1)

Oboustranně vyrovnaný zápas gólově otevřel domácí Hanzl. Za deset minut soupeř vyrovnal, ale Chrastava hrála dál dobře. Naději na body domácí umocnili po přestávce, kdy dokázal přidat gól Jahoda a po něm opět Henzl. jenže pak přešel stoper hostů do útoku a karta se obrátila.

Domácí odpadávali a naopak Lokomotiva přidala páru. Chrastava sice vstřelila další gól, ale ten padl z ofsajdu, takže nic. Soupeř vyrovnal a po zbytečném vyloučení Palečka vsítil vítězný gól.

I. B třída Západ

O DERBY STARÉ SPLAVY - STRÁŽ P. R. ČTĚTE V ZÍTŘEJŠÍM TIŠTĚNÉM DENÍKU

Zbývající výsledky. Nové Město - Frýdlant 0:2, K.Studánka - Rozstání 3:1, Hrádek B - Habartice 4:1, St. Splavy - Stráž p. R. 3:0,

1. Frýdlant 21 14 4  3 48:22 46
2. Ruprechtice  21 13 2  6 50:22 41
3. Bukovany  21 11 5  5 31:21 38
4. Loko Č. Lípa  21 11 4  6 50:30 37
5. Hrádek B  21 11 2  8 50:38 35
6. K. Studánka 21 10 2  9 41:34 32
7. Rynoltice  21  8 7  6 38:30 31
8. St. Splavy  21  9 3  9 42:42 30