Krásná Studánka - Staré Splavy 4:4 (2:4)

Než se domácí probrali, prohrávali o dvě a za dalších pár minut dokonce o tři branky. Ve špatném začátku se hosté prosadili nejprve po chybě obrany a pak po brejku. To byla 7. minuta. Po druhém gólu začali domácí hrát, ale gólmanovi vypadl centr z rukou a bylo 0:3.

Studánka začala hosty svírat a po přihrávce Hájka otevřel domácí účet Tomáš Faksa. Jenže místo dalších gólů přišel protiútok soupeře a bylo 1:4. Studánka byla dál lepší a po faulu na Faksu proměnil Housa penaltu. Převaha domácích se přelila i do II. půle, navíc hosté odpadávali.

Po centru Hájka dorazil míč potřetí do sítě Filip Chmátal. Jenže na vyrovnání se čekalo prakticky do konce. To centrovaný míč Chmátala z dobrých 40 metrů zapadl za překvapeného gólmana. Domácí se ještě pokusili strhnout vedení na svoji stranu, ale chyběl jim čas.

Branky: 65. a 85. Chmátal, 20. T. Faksa, 38. Housa z pen. - 7. a 22. Chlumecký, 5. Pergl, 15. Balvín. Rozhodčí: Brož, ŽK: 4:1, 50 diváků.

Habartice - Bukovany 1:0 (1:0)

Domácí připravili Bukovanům první porážku v soutěži, přestože hráli v nekompletní sestavě. Habartice si počínaly v útoku aktivněji, ale vše bylo bez zakončení. S nepřesnostmi se nakonec lépe vyrovnali domácí, když Kyncl prodloužil míč na Bílka, kterého soupeř fauloval. Z nařízené penalty Aleš Bílek vstřelil pak jediný gól duelu.

Vyrovnaný průběh byl hodinu, pak začali vládnout hosté. Domácí bojovali, přesto jednou faulovali a kopala se proti nim penalta. V 80. minutě ji však Bukovany neproměnily. Domácí zachránila tyčka. V posledních deseti minutách pak slavila úspěch nezměrná bojovnost domácích.

Branka: 18. Bílek z pen. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 0:4, 40 diváků.

Dubá - Rynoltice 1:2 (1:1)

Domácí si hned od začátku vytvořili tlak a aktivní hrou zatlačili hosty do defenzivy. Ve 12. minutě pomohla „zakopaným“ Rynoltickým tyč. Herní převahu ale domácí nevyužili. Ve 34. kopali hosté trestný kop, a ten Tomáš Vacek nasměroval přesně - 0:1.

Poté se zranil hostující Rudolf, takže se hosté opět dostali pod velký tlak a po hlavičce inkasovali. V poločase nařídil trenér Vacek střídání: do brány šel náhradník Kopecký a brankář Jan Vacek do útoku. Jiná možnost nebyla. Rynoltice tak jen mohly nakopávat dlouhé míče.

Dubá stále byla v tlaku a v 60. nastřelili dokonce břevno. Prakticky hned nato založili hosté útok a „brankář“ Jan Vacek je dostal do vedení! Domácí pokračovali v náporu a hostům pomohly břevno a tyč, přesto dokázali náskok udržet a šťastně zvítězit.

Branky: 36. Rudinský - 34. T. Vacek, 62. Jan Vacek. Rozhodčí: Simmerová, ŽK: 1:1, 40 diváků.

Hrádek B - Dubice 0:3 (0:3)

Domácí pokračují v nevýrazných výkonech. Jejich útok ve 14. minutě skončil na tyči, to se přesněji netrefil Řípa. To však bylo na dlouhé minuty ze strany Hrádku vše. Dubice hrála lepší fotbal a po rychlé kombinaci šla do vedení. Při druhém gólu se nedomluvil gólman s beky, a to znamenalo za šest minut 0:2. Hosté stihli do poločasu přidat třetí gól po odraženém míči. Ve II. půli Hrádečtí měli dvě šance, ale dvakrát poslali míč mimo bránu.

Branky: 28. a 39. Ráliš, 22. Horňák. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 3:1, 50 diváků.

Další zápasy 8. kola: Chrastava-Raspenava 0:2, Stráž p. R.-Loko Č. Lípa 2:3, Rozstání-Ruprechtice odloženo.