II. třída: Skalice B nezaváhala ani s nováčkem z Kunratic

Českolipsko - Okresní fotbalový přebor má za sebou 3. kolo. Hrát se nemohlo v Dolní Libchavě

1.9.2010

NOVÝ LÍDR tabulky nejvyšší okresní soutěže, rezerva Skalice, si poradil s nováčkem z Kunratic. Linger s Tilem neuhlídali Takáče a ten vzápětí upravuje na 2:0.Foto: Deník/Jaroslav Marek

První dvoubodovou ztrátu v sezoně II. třídy okresního přeboru fotbalistů utrpěl celek FC Jestřebí Provodín, který remizoval v Horní Polici. Do čela tabulky se po třech kolech propracovala záloha Skalice, jež si poradila s nováčkem z Kunratic. Utkání mezi D. Libchavou a V. Valtinovem bylo kvůli špatnému stavu hřiště odloženo.

Zákupy – Kamenice 3:2 (1:2)
V tomto derby se hrálo na velmi těžkém terénu. Domácí se dostali do vedení po 20 minutách, kdy se trefil z dálky Jerson. Pak Zákupští udělali dvě chyby a Netolický a Serdel otočili stav na 1:2. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí a po brankách Jersona a Štummera Jar., se jim podařilo výsledek zvrátit, a mohli tak slavit první vítěství v sezoně. S přehledem řídil rozhodčí Kapoun. Sestava vítězů: Adam – Štummer Jos., Uhrecký, Havránek, Samek, Štefan (Karel), Březina, Dostál, Čihák (Suk) – Jerson, Štummer Jar. (Kučera).

Horní Police – Jestřebí 1:1 (1:0)
Hrálo se na silně podmáčeném hřišti za stálého deště. I proto je remíza pro oba celky spravedlivá. Branky: Kalina – Švec. Rozhodčí: Klimt – Mengr, Brych.

Kravaře – Zahrádky 1:3 (0:2)
Branka domácích: Laco. Rozhodčí: German st. Diváků 70. Podrobnosti nehlášeny.

Skalice B – Kunratice 3:1 (2:0)
Vyrovnaný zápas ve Skalici na těžkém terénu se dlouhou dobu odehrával jen mezi oběma šestnáctkami, šancí bylo poskrovnu. Až úplný závěr přinesl dramatickou podívanou s tříbodovým ziskem pro domácí. Branky: 70. Satrapa, 85. Takáč, 90. (+2) Novotný – 86. Zet Tomáš. Rozhodčí: Mengr – Hrbáček, Král. Diváků: 80.

K. Šenov – N. Oldřichov 1:2 (1:1)
Prestižní derby vidělo na 200 diváků, kteří vytvořili skvělou atmosféru. Do vedení šli domácí už v 8. minutě, ale Jiskra dokázala do přestávky srovnat a po hodině hry rozerál M. Vitouš TK, který skluzem dotlačil do sítě hostující Šulc. Velmi dobrý výkon předvedl hlavní arbitr Zbyněk Poppr. Branky hostů: 38. Lehký, 65. Šulc. Rozhodčí Poppr. Diváků: 200.

Jablonné B – Stružnice 0:7

Dolní Libchava – V. Valtinov (odloženo).

Pasy a občanky. V Lípě jen pro trpělivé

Autobusový dopravce. Ilustrační fotografie.

Dopravci chtějí v nových smlouvách více peněz. Kraj už uvažuje i o vlastním dopravním podniku

AUTOMIX.CZ

Jak snížit spotřebu auta? Není to složité, těmto mýtům ale nevěřte

Spotřeba je dlouhodobě jednou z nejsledovanějších vlastností automobilů. Řidiči jí dokonce často podřizují svůj jízdní styl, volbu pneumatik, ale i výběr vozu jako takového. Ale opravdu víte, jak jezdit co nejúsporněji?

Otvíračka Liščí boudy Kristiánov je za dveřmi

Jablonecko - /ROZHOVOR/ Do krásy se po nákladné rekonstrukci vyloupl poslední dochovaný objekt kdysi slavné sklářské osady ležící hluboko v Jizerských horách. Na Kristiánově chystají na otevření.

Vandalové zdevastovali hřbitov v Arnultovicích

Nový Bor /FOTOGALERIE/ - Na pětadvacet hrobových míst převážně po německých obyvatelích poničil vandal na hřbitově v Arnultovicích.

Už za dva roky by mělo autobusové nádraží dostat novou podobu

Liberec - /GALERIE/ Tolik očekávaný výsledek architektonické soutěže na odbavovací halu a parkovací dům je na světě.