Českolipsko - Už jen tři týmy si udržují ve III. třídě neporazitelnost – Kunratice, Holany a Noviny.

26.8.2009

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Dynamo Kunratice – Doksy „B“ 5:0 (3:0)
Branky: Vokřínek R., Zet T., Kukla J. (pen.), Kukla J., Andrle M. Rozhodčí: Folk. ŽK: Malý R. Diváků: 60. Útočně laděné utkání se spoustou neproměněných šancí na obou stranách. Domácí měli oporu v gólmanovi i v útočnících, což neplatilo na straně hostí.

Zákupy – Polevsko 4:0 (1:0)
Domácí byli jasně lepší, měli řadu dalších šancí a vyhráli zcela zaslouženě. Branky: Jerson 2, Vinš Jos., Březina. Rozhodčí Milner.

Bukovany B – Dobranov 0:3 (0 :1)
Rozhodčí : Jánský. ŽK : 1 : 3. Domácí mužstvo zaplatilo za nezkušenost a hrubé chyby. V sousedském derby s Dobranovem byli domácí vyškoleni z produktivity. Přesto, že kromě prvních 15 minut, měli stálou a místy až drtivou převahu, zcela jasně prohráli. Neproměnili několik vyložených šancí a hosté naopak potrestali všechny chyby. S přehledem a bez větších problémů ukání řídil Jánský.

Noviny – Žandov 2:1 (1:1)
Branky domácích: Jablonský, Židlický.

Okna – Holany 1:3 (1:0)
Branky: Houžvička – Fořtík, Rada, Koleňák (pen).

Dubnice – Lindava 2:3 (1:0)
Branky domácích: Pýcha, Melecký. Ještě pět minut před koncem domácí vedli! Rozhodčí: Janouch. Č. k.: 0:1.

26.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Jako host se na Operní gala přijela podívat mezzosopranistka světového formátu Eva Randová.
9

Operní diva držela palce nováčkům

FOTBAL - ilustrační foto.

Nový Bor padl na půdě SK Hrobce, Česká Lípa doma nestačila na Kladno

Pro sraženého chlapce musel přiletět vrtulník

Českolipsko – K dopravní nehodě, při které řidič osobního automobilu srazil nezletilého chlapce, došlo v sobotu 19. srpna krátce po poledni u Nového Boru.

Útulek v Dobranově ukončil spolupráci s Českou Lípou

Dobranov – Do konce října musí město Česká Lípa najít útulek, kam bude převážet zatoulané psy. Majitel útulku v Dobranově dal městu po dvaceti letech výpověď.

„Vnuci“ lákají peníze na seniorech

Liberecký kraj – Senioři jsou stále vděčným terčem podvodníků. Teď už jim volají i domů.

Holany se pyšní silným kádrem

Holany - Může si mnout ruce. Trenérovi Jiřímu Barvířovi se povedlo přesně to, o co usiloval během letní pauzy přivedl do Holan hned několik nových hráčů.