III. třída: Lokomotiva dostala od Sosnové šest gólů

Českolipsko – Debakly rezervy českolipské Lokomotivy, Lindavy a Novin zahájily druhou polovinu III. třídy fotbalistů. V ostatních zápasech 14. kola se hrály vcelku vyrovnané souboje.

30.3.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Hohn

Lokomotiva Č. Lípa B – Sosnová 0:6 (0:3)
Výsledek mluví za vše. Utkání bylo v režii hostí. Domácí Lokomotiva několik šancí měla, avšak nevyužila. Branky: Kýček 3, Hamata, Karlík, Konečný. Rozhodčí: Mengr - Marek Z., Beneš.

Holany – Okna 2:0 (1:0)
Vyrovnaný duel. Dynamo se mohlo pyšnit kvalitní obranou, včetně brankáře, a hlavně stoprocentně využitými šancemi. Branky: Sýkora Petr, Masopust. Rozhodčí: Řezáč (s přehledem).

Brniště – Dubnice 2:1 (2:1)
První branku dal v 18. minutě Hruška, který sám mohl dát více gólů. Ve 30. minutě přidal opět Hruška druhý zásah a zdálo se, že to bude snadné utkání. Ovšem ve 34. minutě po faulu domácích kopali hosté pokutový kop, který ale nedali (Bartoň). Přesto se hostům podařilo ve 42. minutě snížit Novákem po chybě domácích. Ve druhém poločase byly šance na obou stranách a hosté se snažili o vyrovnání. Brništi se podařilo ubránit výsledek a připsat si důležité tři body. Branky: Hruška 2 – Novák. Rozhodčí: Folk. 50 diváků.

Doksy B – Lindava 6:2 (2:2)
Domácí rozhodli o svém vítězství v druhém poločase, kdy byli aktivnější a důraznější v koncovce. První půle byla vyrovnaná a padly v ní čtyři branky. Zápas rozhodl v druhém poločasu dorostenec Jiří Vítek, který si za dospělé připsal první hattrick. Branky vítězů: Vítek 3, Vinš, Vaňátko Michal, Ahmetovič.

Cvikov B – Noviny p. R. 6:1 (2:0)
Cvikovská záloha neponechala nic náhodě a svého soka dokonale rozebrala. Branky: Chrdle L. 2, Zvára, Minář, Červenka, Kotěborský. Rozhodčí: Klimt, Mengr.

Žandov – Sloup 0:0

Tabulka III. třídy OS.
30.3.2011 VSTUP DO DISKUSE

Rodičům Janě Čvančarové a Jiřímu Sledzovi z Dobranova se v pátek 11. srpna v 8:42 hodin narodila dcera Ema Sledzová. Měřila 46 cm a vážila 2,64 kg.
12

OBRAZEM: Právě jsme se narodili - miminka 33. týdne 2017

Sklářka Zdeňka Štrohalmová na snímku z 6. srpna.
7

Během pár minut vytvořím téměř cokoli

OBRAZEM: Mácháč. Policisté zabavili marihuanu i extázi

Doksy - Tisíce lidí z celé České republiky, ale i ze zahraničí, vyrazily k Máchovu jezeru. Návštěvníci sem nepřijeli za rekreací, ale na tradiční taneční párty, která v Doksech probíhá celý víkend.

Operní diva držela palce nováčkům

Jablonec nad Nisou – Dnes mají zpěváci, a nejen populární hudby, skvělé podmínky vyzkoušet si reakci publika. To ostatně zhodnotila světová hvězda, mezzosopranistka Eva Randová.

Nový Bor padl na půdě SK Hrobce, Česká Lípa doma nestačila na Kladno

Českolipsko - Bez bodového zisku skončily sobotní zápasy dvou fotbalových zástupců českolipského okresu v divizní skupině B.