Brniště – Polevsko 2:3 (1:1)
V prvním poločase byli domácí jasně lepší, ale nedali vyložené šance. Už v 1. minutě šel sám uzdravený Hruška na branku, ale nedal. Pak zase Stand nastřelil tyč, až ve 33. minutě se povedlo dát první branku M. Kopeckému. Další šance Brniště opět nedalo a v poslední minutě přišel trest v podobě vyrovnání hostů. Ve druhém poločase se po hodině hry podařilo hostům dát dvě branky během sedmi minut a s domácími bylo zle. V 77. minutě se jim podařilo ještě snížit, ale víc nestihli. Branky: Kopecký M., Stand P. – Bezouška, Marušák, Kubát. Rozhodčí Otčenášek. Diváků 60.

Okna – Bukovany B 0:1 (0:1)
Hosté od začátku dávali najevo, že si chtějí odvézt body. Okenští se prakticky dostali za poločas jednou na polovinu hostů. Bukovanští šli do vedení po gólu Ramíka, který využil nedorozumění stopera a brankáře, zachytil malou domů a nedal gólmanovi šanci. Jen špatné koncovce Bukovan vděčí domácí za přijatelný poločasový výsledek. Ve druhém se hra vyrovnala. Domácí přidali, ale na skvělou obranu hostí v čele s brankářem Volfem recept nenašli. A protože hosté byli také v zakončení impotentní, poločasový výsledek byl konečný. Branka: Ramík. Rozhodčí Mareček P.

Holany – Sloup 2:0 (1:0)
Sloup dohrával bez vyloučeného Satrapy a podruhé za sebou nevyhrál. Branky: vlastní, Fořtík. Rozhodčí: German st. ČK: 0:1 (Satrapa).

Lindava – Sosnová 3:1 (0:0)
První polovina utkání byla bez šancí, ve druhém poločase šli do vedení domácí, Sosnová srovnala, jenže další dvě branky Lindavských rozhodly. Branky: Sukovatý, Houfek, Knespl – Kýček (PK). Rozhodčí: Mengr.

Loko Č. Lípa B – Žandov 6:1 (3:0)
Ve druhé minutě sice Žandov zahrozil střelou, ale to bylo vše, na co se zmohl. Lokomotiva měla po celou dobu hru pod kontrolou a po pěkných akcích dala soupeři šest branek (Marx 3, Horáček M., Žižka, Škaloud).

Dubnice - Noviny 1:2 (1:1)
Zápas měl vše, co k fotbalu patří. Dobrá divácká kulisa, zápletka s rozuzlením až v samotném závěru a fotbal nahoru dolů. Dubničtí se ujali vedení již pět minut po úvodním hvizdu, ale poté převzali otěže zápasu Novinští a Jablonský výstavní střelou téměř z poloviny hřiště srovnal. Ve druhé půli si oba gólmani zachytali a po množství nebezpečných zakončení na obou stranách přišla poslední minuta. Novinský Lundák rozesmutněl Dubnici pohotovou střelou z voleje, a hosté tak ukradli tři body hodně zklamaným domácím bojovníkům. Branky vítězů: Jablonský, Lundák.

Doksy B - Cvikov B 3:2 (1:0)
V 5. minutě nařízenou penaltu za faul na Komžíka proměnil Semík. V prvním poločase ještě neproměnili své stoprocentní šance Komžík a Vaclavík, druhý jmenovaný ještě po rohovém kopu nastřelil tyč. Ve druhém poločase si Cvikovští vytvořili tlak, který vyústil ve vyrovnávací branku a po celou druhou půli měli hosté zřetelnou převahu. Dokská rezerva hrozila hlavně z brejků a ze standardních situací, z nichž se dvakrát nádherně trefil Jakub Vinš. Na obou stranách padlo po jedné červené kartě. Rozhodčí Janovský. Branky: Vinš Jakub 2, Semík. Sestava vítězů: Kadlec - Vlasák, Zajkr, Václavík, Hupka - Matys, Folbrecht, Ahmetovič, Vinš - Semík, Komžík.