Opačné starosti má SK Sosnová, jenž putuje do nejnižší „pralesní ligy“ – IV. třídy. O jsestupu Sosnové rozhodly horší vzájemné zápasy s týmem SK Noviny pod Ralskem.

Kunratice - FK Cvikov B 2:2 (0:1)
Za přísného dohledu Josefa Vinše byli nadšeně bojující hráči cvikovské rezervy společně s rozhodčím Paulusem nad síly domácích, a tak Dynamo poslední krok k postupu do okresního přeboru nezvládloBranky: 83. Ježek P., 90. Kadlec P. – 42. Kotěborský, 78. Teleky. Rozhodčí: Paulus.

Bukovany B – SK Sosnová 2:1 (1:0)
Domácí poslali Sosnovou do IV. třídy, přestože se rozhodčí Folk snažil o opak. Jeho nepřesným rozhodnutím se divila obě mužstva. První ČK dostal za nadávky ve 38. min. domácí Petr Šorf. To už domácí vedli po krásné hlavičce nestárnoucího Adámka. Ve druhém poločase byli aktivnější a nebezpečnější domácí, přestože hráli oslabeni.

Druhou branku vsítil střelec B-mužstva Králík, po uličce od Hanykýře. Domácí se i nadále dostávali do gólových situací. Dalším domácím vyloučeným byl Fertig, když rozhodčího „pochválil“ zdviženým palcem za další jeho výrok. Hostům se ve dvojnásobné přesilovce podařilo snížit z přímého kopu, ale na víc se již nezmohli.
Sestava domácích: Ramík - Jindra - Havlák, Adámek,Šorf Petr - Fertig, Marek, Fuljer (35. Hanykýř), Králík - Trč (46. Svoboda), Majerech (70. Šorf Petr). Branky domácích: Adámek, Králík. Rozhodčí: Folk. ČK: 2:0.

Zákupy - Doksy B 8:0 (2:0)
Hosté přijeli ve velmi kombinované sestavě. Zákupští je vůbec nešetřili a nastříleli jim 8 branek, když se 4krát trefil kanonýr Jerson a po jedné brance přidali Březina, Štefan, Uhrecký a Dostál. Po záverečném hvizdu rozhodčího Marečka P. mohli domácí začít slavit postup do okresního přeboru, když jim k prvnímu místu pomohla remíza Kunratic se Cvikovem. Branky: Jerson 4, Březina, Štefan, Uhrecký, Dostál. Sestava vítězů: Kučera, Štummer (Simik), Čihák, Uhrecký, Samek, Suk (Jedlička), Březina (Havránek), Dostál, Zahrádko, Jerson, Štefan.

Noviny – Lindava 3:3 (0:1)
Noviny začaly rozhodující zápas o záchranu ve III. třídě opravdu smolně. Ve 4. minutě si domácí hráči vsítili vlastní gól. Celý první poločas tak hrála Lindava zanďoura a fotbal to byl k nekoukání a mnoho diváků znechuceně odvracelo zrak od fotbalu ke klobásám. Ale při nástupu do druhé půle se trenéru Štefanovi povedl geniální tah. Poslal na hřiště Baranoviče a ten jako spasitel novinského fotbalu vsítil za deset minut hattrick!! Začalo se jezdit nahoru dolů a divák žasl. Lindavští snížili a po faulu na hranici velkého čtverce dokonce kopali penaltu. Neskutečná bomba skončila na břevně, když ji konečky prstů Švimberský tečoval! Za necelé tři minuty však už bylo srovnáno a po hurá fotbalu nakonec bod domácím stačil a všeobecné veselí mohlo vypuknout. Branky domácích: Baranovič 3.

Polevsko – Žandov 5:2 (2:2)
Polevsko bylo po celý zápas lepší, a přestože ještě ve 30. minutě prohrávalo o dva góly, dokázalo výsledek otočit. Branky za domácí: Bezouška 2, Hrach, Marušák, Šťastný. Rozhodčí: Štrébl.

Holany – Dubnice 2:1 (1:0)
Dubnice byla dobrým soupeřem, jenže to by za Holany nesměl nastoupit Fořtík, jenž zařídil obě branky domácího celku, který se pod vedením trenéra Pavla Horvátha na jaře hodně zlepšil, o čemž svědčí konečná třetí příčka. Branky: Fořtík 2 – Šimon. Výborně rozhodoval rozhodčí Řezáč.

1. Zákupy 24 17 3  4  80:28  54
2. Kunratice 24 16 5  3  67:24  53
3. Holany 24 12 5  7  43:35  41
4. Doksy B 24 12 5  7  44:44  41
5. Polevsko 24 11 4  9  41:39  37
6. Bukovany B 24 10 6  8  44:32  36
7. Cvikov B 24  9 5 10  52:46  32
8. Okna 24  9 5 10  28:47  32