IV. třída: Sloup potvrdil roli lídra

Českolipsko - V nejnižší okresní fotbalové soutěži na Českolipsku bylo odehráno šesté kolo. Vedoucí Sloup potvrdil formu proti Ralsku, jemuž nastřílel osm gólů, a nezaváhala ani druhá Stružnice.

23.9.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Marek

FK Sosnová - Blíževedly 5:1 (1:1)
Až do 60. minuty byl stav vyrovnaný 1:1, poté si vzal slovo domácí Ladislav Chladík, který třemi góly a jednou asistencí pomohl Sosnové k výhře. Branky: Chladík L. 3, Hamata a vlastní – Kučera. Rozhodčí Mareček K.

V. Valtinov B - Loko Č. Lípa B 1:0 (1:0)
Slušný duel dvou rezerv rozhodla 34. minuta a tečovaná střela Hrušky. Hosté však až do konce usilovali o vyrovnání, což se jim nepodařilo. Branka: Hruška.

Sloup – Ralsko 8:0 (5:0)
Domácí vstoupili do utkání s velkou chutí a to se rychle projevilo i na skóre. Za 20 minut to bylo 5:0! Hosté za celý zápas domácí branku vážněji neohrozili. Branky: Kočí 3, Jeřábek 2, Dostál, Žák, Vítek. Rozhodčí Jánský.

Stružnice B – Tuhaň 2:1 (0:0)
Po bezbrankové I. půli se i nadále hrál vyrovnaný fotbal. Hosté však měli smůlu, že si dali vlastence a navíc dohrávali bez vyloučeného. Branky: Halgaš, vlastní – Černý. Rozhodčí Mareček. ČK 0:1.

12. Blíževedly 3 :25  0

Příští kolo: Ralsko - H. Libchava, Loko Č. Lípa B - Svor, Blíževedly - V. Valtinov B, Pertoltice - FK Sosnová, Tuhaň - Jablonné B, Sloup - Stružnice B.

23.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

Jako host se na Operní gala přijela podívat mezzosopranistka světového formátu Eva Randová.
9

Operní diva držela palce nováčkům

FOTBAL - ilustrační foto.

Nový Bor padl na půdě SK Hrobce, Česká Lípa doma nestačila na Kladno

Pro sraženého chlapce musel přiletět vrtulník

Českolipsko – K dopravní nehodě, při které řidič osobního automobilu srazil nezletilého chlapce, došlo v sobotu 19. srpna krátce po poledni u Nového Boru.

Útulek v Dobranově ukončil spolupráci s Českou Lípou

Dobranov – Do konce října musí město Česká Lípa najít útulek, kam bude převážet zatoulané psy. Majitel útulku v Dobranově dal městu po dvaceti letech výpověď.

„Vnuci“ lákají peníze na seniorech

Liberecký kraj – Senioři jsou stále vděčným terčem podvodníků. Teď už jim volají i domů.

Holany se pyšní silným kádrem

Holany - Může si mnout ruce. Trenérovi Jiřímu Barvířovi se povedlo přesně to, o co usiloval během letní pauzy přivedl do Holan hned několik nových hráčů.