Kladno si veze od Ploučnice všechny body

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ - Měli to dobře rozehrané, po 20 minutách vedli českolipští fotbalisté nad Kladnem 1:0.

21.8.2017

Hostující Čížek (v bílém) se snaží zastavit akci Ladry.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Za třináct minut sice hosté srovnali, ale hra domácích měla v první půli šťávu.

Česká Lípa - Kladno 1:3 (1:1)

„Začínám v divizi třetí sezonu a Česká Lípa byla v prvním poločase jedním z nejlepších týmů, co jsem tady potkal. Mužstvo má svoji sílu,“ prohlásil Jan Pechr, autor druhého gólu Kladenských.

Po změně stran jim domácí nepochopitelně pomohli, když se vlastními hloupostmi sami psychicky rozhodili. „Do té doby nás přehrávali, jenže pak přestali hrát a už se jen dohadovali,“ všiml si spokojený Pechr, jenž na dva góly přihrával mladému střelci Radovanu Kroutilovi.

Vedoucí českolipského mužstva Josef Košta po utkání přiznal, že zápas ovlivnily dvě zbytečné chyby domácích hráčů. „A taky hodně diskutabilní vyrovnávací gól Kladna, který padl podle našeho názoru z ofsajdu. Ale jinak musíme kluky pochválit, a to především za první poločas. Kladno potvrdilo, že má zkušený kádr a chyby soupeře umí dokonale potrestat.“

V dresu Arsenalu se na posledních dvacet minut představila čerstvá posila, devatenáctiletý Kryštof Kolár z Varnsdorfu, naopak hráčský kádr opustili Marek Burian (přestup do Doks) a Jan Berounský (Nový Bor).

Branky: 19. Lacek - 33. a 82. Kroutil, 75. Pechr. Rozhodčí: Šulcová, ŽK: 5:2. Diváků: 350.
Arsenal Česká Lípa: Chadraba Hauer, Migl, Ladra, Hodač, Frömmel, Kýček, Lacek, Valta, Malý, Zemánek (Vodrážka, Kolár). Trenér Pavel Císař.

Autor: Radek Valenta, Jiří Nagy

21.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Dětskou pohotovost v českolipské Nemocnici s poliklinikou nově pacienti naleznou v přízemí Dětské polikliniky.

Dětská pohotovost se přestěhovala na polikliniku

Liberecký okresní a krajský soud. Ilustrační foto.

„Perník“ měli vařit i pod Bezdězem. Teď jsou u soudu

KRÁTCE: Z domu zmizely starožitnosti. V Jablonném začala oprava silnice

Českolipsko - Přinášíme krátké zprávy z celého regionu: zpravodajství z měst i obcí, krimi, kultury a sportu.

Zdravotnictví čeká velký třesk. Síť nemocnic prořídne

Nic podobného se prozatím žádnému z českých ministrů nepodařilo, přestože si to všichni přáli: koncentrovat lékařskou péči do velkých nemocnic. Zrušit část malých špitálů nebo je změnit na léčebny dlouhodobě nemocných je totiž politická sebevražda.

Chtějí od Lípy 4 roky nájem zdarma

Česká Lípa – Finanční výbor doporučil Radě města České Lípy odpuštění čtyřletého nájemného za to, že si nájemce provozovnu opravil.

Florbal bavil! I přes prohru Lípy v prodloužení

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ - Fantastickou atmosféru vytvořilo více než 1300 návštěvníků pondělního florbalového zápasu mezi FBC Česká Lípa a Libercem.