KP: Doksy zahodily několik tutovek, a pak se bály o výsledek

Doubí /FOTOGALERIE/ - Jediná přesná trefa Davida Bečvaříka rozhodla o výhře fotbalistů Doks v prvním jarním utkání krajského přeboru na umělé trávě v Doubí.

27.3.2013

Doubí - Doksy 0:1.Foto: Martin Jurčik

Rozhodující moment zápasu přišel v 31. minutě. Jakub Šimon rozehrál rohový kop, centrovaný balón před domácí bránou prodloužil Martin Vaňátko a David Bečvařík u vzdálenější tyče dopravil míč do sítě.

„Za tři body jsem rád, jsou cenné. Soupeři jsme oplatili podzimní porážku 1:2, ale byly to nervy," poznamenal lodivodJosef Vinš.

Doubí - Doksy 0:1 (0:1)

Hosté měli v první části režii hry ve svých rukou, vypracovali si dvě tutovky, ale v koncovce pokaždé selhali. „Několikrát jsme domácí přečíslili, jenže situace byly špatně vyřešeny. Kdybychom ty šance proměnili, byl by klid…"

Doubí od 60. minuty zabralo, zlepšilo kombinaci a tým od „Mácháče" se nechal zatlačit do defenzívy. „Ještě předtím jsme měli další dvě jasné příležitosti, konkrétně Doležel a Jurčik, jenže málo platné, gól jsme nedali a místo toho jsme se začali bát o výsledek. Kluci se z toho slušně řečeno podělali," neskrýval své rozladění kormidelník Vinš, který dodal, že Doubí si žádnou větší příležitost nevypracovalo.

„Mě mrzelo hlavně to, že v mužstvu se nenašel nikdo, kdo by naši hru uklidnil, podržel balón… Ale jasně, kdybychom v poločase vedli 3:0, bylo by to o něčem jiném. Takhle domácí vycítili šanci na vyrovnání a my jsme tomu podlehli. Naštěstí ty tři body máme," ulevil si Josef Vinš.

Branka: 31. Bečvařík. Rozhodčí: Špidlen, ŽK: 0:3. Diváků: 200.

Doksy: Kotyk - Horčík, Vaňátko Martin, Vaňátko Michal, Šťastný, Vágner, Bečvařík, Doležel, Zoubek, Šimon (69. Jurčik), Vacek Ondřej (69. Kolařík).

Další zápasy krajského přeboru:

Hrádek - Košťálov 1:1 (0:1). Branky: 82. Hynek z pen. - 43. Zboroň. Rozhodčí: Šťastný, ŽK: 3:4, ČK: 43. T. Janáček 59. Grafek. Diváků: 30.

Velké Hamry - Pěnčín 2:0 (1:0). Branky: 18. Miček, 56. Prousek Vl. Rozhodčí: Bohatý, ŽK: 3:3. Diváků: 75.

TABULKA (neúplná)

Krajský přebor Libereckého kraje.

27.3.2013 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační fotografie.

ANKETA: Legalizovali byste pěstování marihuany pro osobní spotřebu?

Módní svátek  zažil zámek Sychrov.
50

OBRAZEM: Sychrov ožil velkou módní show

ANKETA: Zakázali byste motorovým vozidlům starším 15 let vjezd do center měst?

Lípě pomohl gólman Chadraba

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ - Dva body do tabulky Fortuna Divize B si připsal nováček z České Lípy, který hostil dlouhověkého soupeře FC Chomutov.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

ANKETA: Povolili byste cyklistům alkohol?