KP U19: Doksy a Lípa si gólově přilepšily

Česká Lípa – Příznivce mládežnického fotbalu, konkrétně krajského přeboru starších dorostenců, jistě zajímají výsledky 23. kola.

15.5.2014

Ilustrační foto.Foto: Pavel Kacerovský

V tabulce druhá Česká Lípa prokázala kvality a střelecký apetit proti Doubí, Stráž přivezla tři body z Tanvaldska. Okresní derby mezi Novým Borem a Doksy skončil drtivým vítězstvím hráčů od „Mácháče“.

Nový Bor – Doksy 1:6 (0:0)

Po bezgólové I. půli byly Doksy aktivnější a hned v 51. min. proměnil penaltu za faul Jakub Šimon. Pět minut nato bylo srovnáno, protože domácí Moravec přízemní střelou nedal Martínkovi šanci – 1:1.

V dalších dvaceti minutách se hrálo mezi oběma vápny, ale pak už se projevily zkušenosti hostujícího celku a zejména střelecký potenciál v podání Jakuba Šimona, jenž si připsal hattrick, Jan Doubrava dal dva góly a do konečného skóre 1:6 promluvil Kněžour.

Branky: 56. Moravec – 51. (z PK), 84. a 86. Šimon, 74., 87. Doubrava Jan, 80. Kněžour.
Nový Bor: Koldovský – Fanta (83. Čech), Brejcha, Janda, Šimon (85. Novotný), Ramisch, France, Engelhart, Tobrman, Moravec, Mohár.
Doksy: Martínek – Hřebřina, Balík, Prskavec, Horčík, Doubrava Jan, Semecký (85. Starkbaum), Karas, Kněžour, Šimon, Tony (71. Doubrava Jakub). Trenér: Zdeněk Horčík.

Další výsledky: VTJ Rapid B – Pěnčín-Turnov 0:2 (0:1), Česká Lípa – Doubí 9:0 (5:0), Varnsdorf B – Sedmihorky 2:1 (1:0), Železný Brod – Mšeno 5:2 (3:1), Tanvaldsko – Stráž 0:2 (0:0).

Tabulka KP U19 Libereckého kraje.

15.5.2014 VSTUP DO DISKUSE

Významné ocenění Cenu JUDr. Václava Jíry převzal dlouholetý funkcionář novoborského fotbalu Jiří Obrovský.

Jiří Obrovský získal Cenu Václava Jíry

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa.

Sestry z Ukrajiny zamíří na stáže do krajských nemocnic

AUTOMIX.CZ

OBRAZEM: Tyhle české sporťáky uměly i přes 300 km/h. A měly motory z tatrovek

Přestože má většina z nás kopřivnickou tatrovku zafixovanou z minulosti jako automobilku zaměřenou na luxusní "papalášské" limuzíny, případně jako výrobce nákladních aut, v historii najdeme i několik vozů, které se těmto definicím naprosto vymykají.

KRÁTCE: V Lípě vznikne nové komunitní centrum. V Brništi objevili vzácnou houbu

Českolipsko - Přinášíme krátké zprávy z celého regionu: zpravodajství z měst i obcí, krimi, kultury a sportu.

OBRAZEM: Cyklistický maraton se jel za slunce i deště

Nový Bor - 81 bikerů, včetně několika účastníků z Německa, se v neděli postavilo na start hlavního závodu 16. ročníku MTB Maraton Bohemie 2017, do kterého účastníci vyrazili z cyklistického areálu v Novém Boru.

Na tobogánu v České Lípě se teď nějaký čas nesvezete

Česká Lípa – Tobogán v českolipském plaveckém bazénu je po deseti letech provozu v havarijním stavu. Vedení přistoupilo k uzavření atrakce. Prozatím na dobu neurčitou.