Ztratili vyhraný zápas. Fotbalisté českolipského Arsenalu byli ve šlágru kola krajského přeboru tři minuty od důležitého vítězství nad vedoucím týmem krajského fotbalového přeboru ze Mšena. V té době ještě vedli 3:2, ovšem v 87. minutě nechala domácí obrana umístit centrovaný míč Koblížkovi a hosté, přestože prohrávali 1:3, si od Ploučnice odvezli bod.

Tři body vybojovaly Doksy v domácím střetnutí s Bozkovem, kde oba góly týmu od jezera vstřelil Martin Toman.

Česká Lípa - Mšeno 3:3 (0:1)

„Mám rozporuplné pocity," přiznal po zápase domácí kormidelník Martin Šimon, podle něhož se jednalo o kvalitní hru, a i když mu v kádru chyběla pětice hráčů (Štálík, Hodač, Vodrážka, Zemánek, Podroužek), tak tým pochválil.

„Kluci nechali na hřišti všechno a musím před nimi smeknout. Škoda, že když jsme vedli 3:1, tak jsme slibný náskok neudrželi. Faktem ale je, že Mšeno má vynikající tým, přesto jsme ho dokázali v určitých fázích duelu předčit. Bylo to krásné utkání, které mělo parametry vyšší soutěže. Nezbývá nám nic jiného, než Mšenu poblahopřát k postupu do divizní soutěže. Máme před sebou ještě čtyři kola a já pevně věřím, že obsadíme druhé konečné místo," dodal kouč Arsenalu.

Branky: 59. Kýček, 67. Kaňkovský, 78. Lacek - 14. Rozkovec z pen., 83. Krejčík, 87. Koblížek. Rozhodčí: Horák, ŽK: 1:3. Diváků: 190.
Česká Lípa: Chadraba - Burian, Müller, Valta, Karlík - Ladra (82. Šimon), Mígl, Lacek, Mpong - Kaňkovský (75. Brož), Kýček (90. Berounský). Trenér: M. Šimon.

Doksy - Bozkov 2:0 (1:0)

Dokští měli na začátku dvě šance (Válek, Toman), ale bez efektu, na druhé straně hostům stačilo pár rychlých přihrávek a Lakatoš měl stoprocentní šanci, jenže výborný zákrok Kotyka mu zabránil skórovat. Byla to jediná střela Bozkova na branku v I. poločase. Domácí se dočkali před přestávkou. Míč vybojoval Válek, jenž poslal do šance Tomana a jeho levačka se nemýlila 1:0.

Bozkovští, ve snaze zvrátit výsledek, přitvrdili hru, ale jejich občasné brejky skóre nezměnily. V dalších minutách druhé části měli hosté dostatek času i prostoru hlavně díky tomu, že jim to domácí umožňovali svými nepřesnými přihrávkami, aby v 78. minutě Josef Hypius pěknou střelou z 32 metrů orazítkoval břevno.

Doksy - Bozkov 2:0 (1:0). Zdroj: Martin Jurčik

Klid do domácích řad přinesla 85. minuta. Po dlouhém výkopu Kotyka prodloužil Válek míč do běhu Tomanovi a jeho střela odražená od tyče skončila v síti 2:0.

Hostující kouč Koucký po porážce prohlásil: „Dnešní výkon se nedá srovnávat s minulým zápasem s Velkými Hamry, kdy jsme podali výborný výkon. Druhou půli jsme odehráli dobře, ale kdybychom tu hráli do rána, tak gól nedáme."

Trenér Doks Michael Šimek konstatoval: „Bylo to o tom, jestli dáme druhý gól. Ten jsme dali a je dobře, že to tam Tomanovi padá."

Branky: 38. a 85. Toman. Rozhodčí: 2:2. Diváků: 80.
Doksy: Kotyk - Horčík Michal (94. Horčík Martin), Šťastný, Novák, Kulha, Válek (86. Prskavec), Šimon Jakub (82. Jakša), Kukla, Toman, Picek, Vaňátko Martin. Trenér: M. Šimek.

Lomnice - Skalice 1:4 (0:2)

Hodně důležitý byl závěr prvního poločasu, kdy hosté zásluhou Martina Švece a Zdeňka Paštiky šli do kabin s dvoubrankovým vedením.

Lomničtí pak sice rychle využili přestávkového rozjímaní hostů ke snížení na 1:2, jenže svěřenci trenéra Zdeňka Baťky se brzy probrali a nedopustili, aby gólman Tomáš Osmančík, jenž chyběl ve skalické bráně několik týdnů, inkasoval vyrovnávací gól.

Takové štěstí neměl na druhé straně hrací plochy brankář Jan Jezdinský, který po trefách v podání Zdeňka Paštiky a Lukáše Martínka ještě dvakrát kapituloval.

Branky: 48. Drahoňovský (pen.) - 34. Švec, 39. Paštika a 53. Paštika, 67. Martínek. Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 1:4. Diváků: 120.
SK Skalice: Osmančík - Všetečka, Švec, Lebruška, Kraus, Paštika, Demke, Martínek, Havlásek, Stejskal A., Tschakert (Stejskal F., Bezouška). Trenér: Zd. Baťka.

Další výsledky krajského přeboru:

Železný Brod - Frýdlant 4:3 (0:2)
Branky: 54. Maryško, 57. Šefr, 59. Kysela, 71. Havel - 6. vlastní, 45. Suk, 64. Stýbal. Rozhodčí: Havel, ŽK: 1:3. Diváků: 70.

Semily - Bílý Kostel 0:1 (0:0)
Branka: 84. Jaroslav Vacek. Rozhodčí: Kvítek, ŽK: 5:6, ČK: 66. D. Holeček (BK). Diváků: 120.

Višňová - Hrádek 1:0 (0:0)
Branka: 51. T. Mazánek. Rozhodčí: Bahník, ŽK: 0:2. Diváků: 170.

Velké Hamry - Sedmihorky 0:1 (0:0)
Branka: 47. Marek. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 1:1. Diváků: 150.

KP Libereckého kraje.Zdroj: Deník