Krajská fotbalová I. B třída pokračovala zápasy 21. kola, po němž se náskok vedoucí rezervy Arsenalu před Heřmanicemi ztenčil na pět bodů.

FK Krásná Studánka – Arsenal Česká Lípa B 1:1 (1:1)

Hosté šli do vedení z nařízené penalty za faul na Haraštu, ale za dvě minuty mohl vyrovnat Palán, který se však před Chadrabou neprosadil, podle domácích prý i proto, že byl stažen Jantačem k zemi. Domácí se dočkali ve 35. minutě po průniku a střele Knajbla – 1:1.

Za dvě minuty namířil Faksa ránu ze 20 metrů do tyče. Patnáct minut po přestávce bylo vyrovnaných, ale pak se Studánka dostala do tlaku. Jenže hosté měli dvě šance, které zlikvidoval gólman Vrábel. Domácí se pak v závěru dostali do dvou střeleckých šancí, ale ty zmařil brankář Chadraba.

Branky: 35. Knajbl – 28. Picek z pen. Rozhodčí: Špidlen, ŽK: 2:2, 100 diváků.

Č. Lípa: Chadraba – Jantač, Fulier, Krasnický, Dušánek – Harašta, Picek, Koštial (46. Dostál), Malinský – Burian, Brož.

V. Valtinov – Heřmanice 1:4 (0:3)

O výhře druhého mužstva tabulky se rozhodlo již v prvním dějství. Nejprve předložil Zdražil gólovou přihrávku pro Hemmera, pak proměnil penaltu za ruku Čonka a pět minut před půlí vybídl Stehlík ke skórování M. Kotka staršího – 0:3. Domácí snížili po rohovém kopu, kdy se hlavou prosadil Ptáček. Heřmaničtí se o déto chvíle zaměřili na bránění výsledku, aby v 88. uzavřeli skóre Stehlíkem.

Branky: 64. Ptáček – 5. Hemmer, 30. Čonka (PK), 41. M. Kotek. st., 88. Stehlík. Rozhodčí: Nešněra. ŽK 0:1. Diváků 120.

Heřmanice: Řezáč – Štáfek, Kowalik, Kotek M. ml., Hájek – Čonka, Stehlík, Kotek M. st., Hemmer – Zdražil, Pavlas.

Chrastava – Jablonné 1:3 (1:1)

Do poločasu si nedokázali domácí poradit se svými šancemi, proměnili jen jedinou, hosté nastřelili tyč a v samém konci půle vyrovnali. Ve druhém poločase dělali domácí hrubé chyby v obraně, když neuhlídali zejména Černého. Jablonné šlo cílevědomě za body a podalo kvalitní výkon.

Branky: 16. Žemlička – 63. a 80. Černý, 44. Ptáček. Rozhodčí: Mikule, ŽK: 1:3, 50 diváků.

Frýdlant – Bukovany 0:0

Poločas se hrál vyrovnaný fotbal se dvěma šancemi na obou stranách. Ve II. poločase hosté vycítili šanci bodu, takže tomu vše podřídili. Frýdlantu chyběla myšlenka a hlavně kombinace, takže zůstalo jen u nakopávání dlouhých míčů. Byla to marná snaha a větší tlak nepřišel.

Rozhodčí: Hanyk, ŽK: 1:2.

Nové Město – St. Splavy 4:1 (3:0)

Přestože dalo Město do poločasu tři branky, hodně šancí neproměnilo, zejména z brejků. Ale mělo také kliku, když hosté nastřelili dvakrát tyč. Ve II. půli se domácí uspokojili s náskokem a málem na to doplatili. Hosté snížili a tlačili se dopředu, ale jejich troufalost potrestal Jiruše. Město mělo prostor k brejkům, ale zakončení bylo mizerné. Posledních pět minut dohrávalo Město bez zraněného Jalovičara.

Branky: 7. Jalovičar, 30. Novotný, 44. Šindler, 62. Jiruše – 55. Vidner. Rozhodčí: Mrkáček, ŽK: 2:2, 50 diváků.