Hostitelé však neponechali nic náhodě a na domácím hřišti vyhráli 5:2. Po dvou brankách zaznamenali Martin Šlechta z Arsenalu a hostující Jiří Brejcha.

Arsenal Česká Lípa - Lokomotiva Česká Lípa 5:2 (3:0)

První gól padl poté, co se hostující Bárta nedomluvil s gólmanem Martínkem, jemuž nechtěně poslal míč do branky (1:0), a za dvanáct minut se hostitelé radovali podruhé.

Pěknou kombinaci předvedli Lukáš Mígl s Mitáčem, kulatý nesmysl se pak přes Ráže dostal k Martinu Šlechtovi, který před Martínkem nezaváhal 2:0. Vzápětí bylo s Lokomotivou ještě hůř, potřetí rozvlnil síť Jan Mitáč 3:0.

Dalšího gólu se 80 diváků dočkalo v 52. minutě. Ondřej Ráž si počkal na přihrávku a pokusem na zadní tyč zvýšil na 4:0, aby se Arsenal páté branky dočkal po hodině hry zásluhou Martina Šlechty 5:0. V následujících minutách domácí přestali hrát a Lokomotiva toho využila ke snížení v podání Jiřího Brejchy. V samotném závěru utkání měl hattrick na kopačce Šlechta, Martínek proti němu vytáhl brilantní zákrok.

Branky:16. Bárta (vlastní), 28. a 67. Šlechta, 30. Mitáč, 52. Ráž - 70. a 75. Brejcha. Rozhodčí: Bým - Řeháček st., Sobotka. ŽK: 2:1. Diváci: 80.

Arsenal: Semerád - Tomíček, Mígl Ladislav, Poláček, Urban (64. Copko) - Mígl Lukáš (78. Ladra), Chyna (68. Berounský), Mitáč - Šlechta, Ráž, Šimon.

Lokomotiva: Martínek - Fara, Doucha, Spilka, Stránský (46. Podstawek), Bárta (73. Škaloud), Beneš (56. Brejcha), Kliment, France, Florián, Ryl.