Doksy – Košťálov 3:1 (2:1)

Do utkání vstoupili svěřenci Milana Bubly bleskově: už ve 3. minutě se ke střele ze 30 metrů napřáhl Josef Švec a bylo to 1:0. Dokští hráli s chutí, ale postupem času hosté hru vyrovnali a ve 23. minutě po rohovém kopu srovnali i skóre, konkrétně Vodrážka. Košťálov se však z gólu radoval jen deset minut. Patrik Semík totiž parádním centrem našel nabíhajícího Martina Švermu, na jehož pohotovou dělovku neměl hostující gólman Věrný nárok – 2:1

Ve druhém dějství se hrálo především ve středu hřiště, hra byla oboustranně rozháraná a nepřesná, čímž trochu ztratila na zajímavosti. „Z naší strany nebyl výkon zcela ideální, ale pro nás jsou důležité tři body,“ přiznal Milan Bubla.

Na konečných 3:1 upravil čtvrt hodiny před koncem znovu Josef Švec, jemuž naservíroval přihrávku Patrik Semík. Dokští se tak posunuli na páté místo tabulky a v dalším kole je čeká Stráž n. N.

Branky: Švec 2, Šverma.
Sestava: Valeš - Vaňátko Martin, Vágner, Vaňátko Michal, Zajkr (31. Šťastný) - Horčík (69. Malich - 80. Svatý), Švec, Cenger, Jurčík - Šverma, Semík.

I. A třída

17. kolo: Stráž p.R.-Nová Ves 2:1, Lomnice-Vel. Hamry 2:3, Mšeno-Jablonec n. J. 1:0, Jilemnice-Lučany 1:1, Skalice-Stráž n.N. 0:0, Doksy-Košťálov 3:1, Ruprechtice-Hlavice B 1:1.

1. Mšeno  16 11 3  2 32:15 36
2. Lomnice  16 10 0  6 22:18 30
3. Lučany  16  8 4  4 25:15 28
4. Jablonec n. J.  16  8 3  5 30:17 27
5. Doksy  17  8 3  6 36:29 27
6. Hlavice B  17  7 5  5 36:29 26
7. Nová Ves  17  8 1  8 36:35 25
8. Skalice  17  6 6  5 22:19 24