Jediný čestný úspěch Českolipských zařídil Burian, a to hned v 5. minutě po parádní střele do šibenice.

„Nastoupili jsme s několika mladíky z dorostenecké kategorie, neboť áčko v tu samou dobu hrálo s druholigovým Mostem. Tragédii z výsledku neděláme, spíše naopak: tohle utkání nás poučilo z několika chyb,“ řekl Deníku ihned po střetnutí nový trenér rezervy Č. Lípy Rudolf Věchet.

Z rychlého gólu se novoborský celek oklepal a ve 12. minutě vyrovnal. Novák odcentroval a Šulc hlavou zavěsil – 1:1. Českolipští mladíci spoléhali na rychlé brejky, kterými několikrát ohrozili Szabovu svatyni, jenže bez efektu. A tak pět minut před pauzou znovu udeřil domácí tým. Po nepřehledné „trmě–vrmě“ před Meierem se trefil Havlásek – 2:1.

Další dějství už jasně patřilo N. Boru, který využil hrubek v českolipské obraně. Na dvougólový rozdíl zvýšil Nagy, zanedlouho se prosadil Budský a skóre uzavřel Zelinger.

Novoborské mužstvo čeká v sobotu další utkání. Od 11 hodin hostí na své umělé trávě Český Dub.

Č. Lípa: Meier (46. Pavlíček) - Lidmila, Picek, Bečvařík, Vodrážka (15. Čvančara) - Burian, Cerman, Švec, Hoffman - Žárský, Koštial.
N. Bor: Szabo (46. Blumentritt – Kysela, Bláha, Nagy, Vávra, Jeřábek, Kubeš, Novák, Šulc, Havlásek, Moravec – Budský, Stromecký, Zelinger, Baťka.