Nový Bor získal bod za remízu s Jabloncem

Nový Bor - Spravedlivou remízou 2:2 skončil zápas v rámci 10. kola krajského fotbalového přeboru mezi domácím FC Nový Bor a Jabloncem n. Jizerou. O konečný výsledek se postarali dva hráči: za domácí Stromecký, za hosty Ďoubalík. Oba za své mužstvo skórovali dvakrát.

19.10.2009

Novoborský Suněk (vlevo) se snaží odcentrovat.Foto: Deník/Jaroslav Marek

Nový Bor – Jablonec n. J. 2:2 (1:0)

Utkání se hrálo na novoborské umělé trávě a mělo svou kvalitu. Skóre otevřel v 10. minutě Stromecký, který hlavou zužitkoval centr Kovaříka – 1:0. Po poločasovém oddechu se hosté do svého soupeře „zakousli“ a deset minut nato využil zaváhání domácí obrany Ďoubalík – 1:1.

Ten samý hráč pak v 60. minutě podruhé potrestal váhající defenzivu N. Boru a s domácí jedenáctkou to nevypadalo dobře… Kouč František Kubáň se hned poté odhodlal hned ke dvojímu střídání, kdy Coufala s Bláhou nahradili Havlásek a Demke. Po počáteční nesourodé hře však přišel nápor Nového Boru, který vyústil v zasloužené vyrovnání.

Havlásek prošel středem hřiště přes dva hráče a v rozhodujícím okamžiku vysunul Stromeckého, který se i přes atak obránců dokázal prosadit a střelou pod břevno stanovil na konečných 2:2.

Branky: 10. a 76. Stromecký – 54. a 60. Ďoubalík. Rozhodčí Neugebauer. ŽK 2:3. Diváků: 120. N. Bor: Blumentritt - Holeščak, Suněk, Veselý, Hoffmann – Kovařík, Coufal, Bláha, Kubeš – Třešňák, Stromecký (Demke, Havlásek, Budský).

19.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

U Srní zemřel motocyklista

Kysané zelí z Brniště získalo titul regionální potraviny.

Kysané zelí z Brniště získalo titul regionální potraviny

Čapí mláďata z Jezvé unikla smrti díky bdělému ochránci

Jezvé - Rodina čápů z komína v Jezvém málem přišla o dva potomky kvůli rybářskému vlasci. Jednomu trčel z krku, druhé mládě jím bylo omotané. Příběh měl šťastný konec.

Krajské fotbalové soutěže mají snad jasno

Liberecký kraj - Krajský přebor ve dvanácti, I. A třída se třemi nováčky, I. B třída dokonce se sedmičkou nových klubů. Tak to je zřejmě podle Deníku ten nejpravděpodobnější scénář sezony 2017/18.

Svor bude lákat turisty na novou naučnou stezku

Svor - Jako na jaře chodí stovky turistů obdivovat rozkvetlé bledule do Pekla, budou moci milovníci přírody již brzy vyrazit za lilií zlatohlavou.

Dívka poděkovala svým hrdinům z Mimoně za záchranu života

Ralsko - Během spánku měla dvanáctiletá dívka srdeční příhodu, zastavil se jí dech a upadla do bezvědomí. Na pomoc jí přijeli dva policisté, kteří jí zachránili život pomocí defibrilátoru. Ve středu jim dívka osobně poděkovala.