Polevsko - Zahrádky 3:0 (2:0)

Polevsko mělo po celý zápas mírnou převahu a vytvořilo si více brankových příležitostí, ze kterých tři proměnilo.

Branky: 30. Bezouška Radek, 36. Nečas, 63. Malič. Rozhodčí: Špáta - Marek, ŽK: 4:1. Diváků: 50.

Nový Oldřichov - Jestřebí 1:6 (0:2)

Znovu obrozené mužstvo Jestřebí oslavilo návrat do okresní soutěže famózně a své první podzimní utkání si hráči užili.

Branky: 65. Veits - 18., 63. a 78. Kolařík , 12. Žižka, 60. Kněžour, 70. Pilař. Rozhodčí: Folk - Volf, ŽK: 1:0. Diváků: 60.

Pertoltice - Dubnice 1:2 (0:0) po pen. (2:3)

Když byl v 68. minutě vyloučen domácí Novák a hosté otevřeli skóre, zdálo se, že si Dubnice výhru pohlídá. Jenže minutu před koncem vyrovnal Kolda, a tak se šlo na penalty. Př i nich byli šťastnější hosté, proto si připisují dva body.

Branky: 89. Kolda - 70. Suske. Rozhodčí: Hybler - Germann, Řezáč, ČK: 68. Novák P. (Pertoltice). Diváků: 80.

Brniště - Kunratice 2:0 (1:0)

K prvnímu utkání nového ročníku nastoupili domácí zodpovědně a vypracovali si mnoho brankových šancí, které ovšem neproměnili. Až ve 30. minutě se trefil přímo z rohového kopu Ondřej Stand a brankář hostů si srazil míč pod břevno do sítě 1:0. Další šance Brniště neproměnilo, proto výsledek byl stále na vážkách. Až v 78. minutě pojistil vedení Pavel Luft mladší, tím se domácí uklidnili a výhru udrželi.

Branky: 30. Stand Ondřej, 78. Luft Pavel ml. Rozhodčí: Táborský - Poppr, Hejl, ŽK: 2:0. Diváků: 60.

Loko Česká Lípa B - Horní Libchava 2:6 (2:5)

Domácí se hned na začátku utkání dopustili hrubých chyb, které celek z Libchavy potrestal. Už po 24 minutách vedl o pět branek. Lokomotiva sice ještě před koncem první půle snížila zásluhou Čiháka a Pelce na rozdíl tří branek, ale unavený tým se ve druhé půli na zvrat nezmohl. Dvacet minut před koncem navíc zkompletoval hattrick hostující Ondřej Pospíšil a pak domácí stvrdili své trápení neproměněnou penaltou.

Branky: 34. Čihák, 36. Pelc - 3., 8. a 70. Pospíšil Ondřej, 10. Bilý Petr, 17. Heinrich, 24. Vyšohlíd. Rozhodčí: Špáta - Klimt, Marek, ŽK: 0:2. Diváků: 50.

Tuhaň - Noviny 1:3 (1:2)

Noviny daly dvě góly, domácí do přestávky snížili, ale hosté třetí trefou rozhodli.

Branka za domácí: Dufek Jan. Rozhodčí: Janovský. Diváků: 40.

Mimoň B - Lindava 4:1 (1:0)

Branky: 13. a 56. Hřeben, 78. Vápeník, 80. Böhme T. - 68. Tima. Rozhodčí: Kutílek - Ďörď, Marek M., ŽK: 1:1. Diváků: 60.

Příště se hraje:Zahrádky - Loko Česká Lípa B, Okna - Polevsko, Jestřebí - Tuhaň, Lindava - Nový Oldřichov, Kunratice - Mimoň B, Dubnice - Brniště, Horní Libchava - Pertoltice.